Шоу във Валенсия! Атлетико пропусна предимство от два гола в добавеното време – Football World – Испания

Отборите Валенсия и Атлетико Мадрид направиха истински спектакъл в мача от 13-ия кръг на испанската Ла Лига. Прилепите и дюшеците завършиха 3:3 в мач, в който имаше всичко – голове, положения, картони, VAR.

източник: Sofascore

Малко преди почивката Луис Суарес изведе испанския шампион начело. И двата отбора се оттеглиха с този резултат на полувремето преди истинска голов фиеста през второто полувреме.

Пет минути след първия сигнал на съдията Стефан Савич прати топката в собствената си врата и възстанови равенството на Местай. Тегленето продължи само 8 минути. Тогава Антоан Гризман отново изведе Атлетико в резултата, а след 120 секунди Вършалко увеличи предимството на подопечните на Чоло Симеоне. Целта беше внимателно проверена, но проверката показа, че е напълно редовна.

Всичко изглеждаше добре за шампионите, а Симеоне пред Уго Дуро във втората минута на добавеното време даде малко надежда на всички зрители на трибуните – 2:3.

В самия край на срещата, в шестата минута на добавеното време, същият Дуро с втория си гол в мача донесе точка на домакините и изпрати целия стадион в неописуема еуфория.

По точки Атлетико остава четвърти, докато Валенсия завърши 10-и в таблицата.