Чочев: Тази победа ще бъде много важна за нас.

Ивайло Чочев беше много щастлив след победата с 1: 0 над Литва. В 82 -ата минута полузащитникът стана герой, вкарвайки гол.

Това беше първият успех на страната ни в класирането за световното първенство през 2022 г.

„Много труден мач срещу противник, който се защитаваше много добре и игра компактно. Вратарят им спаси добре. Попаднахме в много трудна ситуация. Откакто се върнах в националния отбор, намерих страхотен отбор. Тази победа ще бъде една от най -добрите. голяма стойност за нас.

През второто полувреме литовският отбор беше елиминиран физически. Направихме промени и може би това помогна. Този отбор се състои главно от млади момчета и тази победа ще им даде допълнителна увереност. Мисля, че тези момчета имат светло бъдеще. “

Емоционална пепел: Малка стъпка, но сладка!

“Атмосферата е наистина страхотна и мисля, че този отбор има бъдеще.”