Черно море и Славия изравниха 1: 1 в мача на лигата на efbet

Черно море и Славия завършиха мача от 11 -ия кръг на лигата на efbet с резултат 1: 1. Домакините може да съжаляват, че са пропуснали победата на Тиха.

На 13 -ата минута Святослав Вуцов отклони дузпата на Родриго Енрике. През второто полувреме „моряците“ пропуснаха добър гол.

ТОПСПОРТ гледайте мача на живо:

На живо

Черно море – Славия, гостите изравниха резултата през второто полувреме

И двата отбора са сред най -силните досега през този сезон.

Славия започна малко по -активно, но големи шансове се откриха пред Черно море.

Леандро Андраде нахлу в наказателното поле и в 10 -ата минута беше фаулиран от Емил Виачи. Имаше обаче пробив от бялата точка.

Въпреки това през 27 -и Евгений Сердюк изведе “моряците” напред. Прекрасният му изстрел в далечния ъгъл уби Вуцов.

Велислав Василев пропусна страхотен шанс да удвои след почивката. Ударът му с крак 5-6 метра бе нанесен от вратаря на гостите.

На 53 -ата минута ударът на Кирилов попадна в тялото на Крис Добрев. Топката се озова в ръцете на Тони Тасев, който изравни резултата с мощен удар от няколко метра.

До края на мача варненци имаха два добри шанса за победа, но Живко Атанасов и Зе Гомес пропуснаха главите си.

Така Черно море остава на пето място със 17 точки, докато Славия е на четвърто място с 19 точки.