ЦСКА 1948 – Арда, Спас Делев дава на гостите нов пробив

стадион: Национален стадион Васил Левски, София
Публика:

90 + 2 ′

Отличен пас на Галин Иванов. Той получи пас от Симеон Петров, но стреля през вратата. Може би това беше последният шанс на собствениците.

87 ′

ГООЛ! Спас Делев бележи за гостите! Първоначално целта беше отменена, но след VAR проверка целта беше разпозната! 2:3! Голяма драма на стадион Васил Левски!

83 ′

Отдалечен удар Галина Иванова, на сантиметри от страничната греда. Тук редът може да бъде завършен.

76 ‘

ЦЕЛ! Симеон Петров изравни резултата! След подаване на корнер, нападателят засече главата му, а Караджов нямаше какво да прави.

73 ′

Георги Кабаков получава жълт картон Деян Лозев.

65 ‘

Невероятен шанс за Ивайло Чочев. Галин Петров стреля от пряк свободен удар, Чочев удари глава, но топката мина на няколко сантиметра от гредата.

61 ′

Лъчезар Котев получава жълт картон.

57 ′

ГЛАВА за домакините! Ивайло Чочев получи подаване с пета от Бастунов и отборът не сбърка – 1:2!

46 ′

Марио Топузов заменя Георги Русев.

45 ′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНЯТ ТАРИФИТЕ СЛЕД ПАУЗАТА!

45 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45 ′

Край на първата част! В самия край домакините можеха да съкратят разликата, но при центриране топката срещна напречната греда. Рей

44 ‘

Иван Коконов влезе отдясно, Дани Наумов финтира и вкара, но страничният рефер постави засада. Повторенията показаха, че е така.

41 ′

Опасен удар на Спас Делев от свободен удар, но топката полетя на около метър от целта.

38 ′

ГОООООЛ! Арда нанася втори удар. Спас Делев в центъра отдясно, Алекс Петков скочи най-високо и с глава отбеляза за 2:0.

33′

Лазар Марин центрира, когато Спас Делев прати топката в собствената си врата в центъра!

24 ‘

Отличен шанс за Ивайло Чочев да стреля от свободен удар. Ударът обаче срещна стената и попадна в ъгъла.

19 ‘

Ивайло Климентов получава първия жълт картон в мача.

десет ‘

Равни начални минути на стадион Васил Левски. Засега нищо опасно и пред двете врати.

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

1 ‘

Георги Кабаков току-що даде първия сигнал на съдиите. Мачът започна!

ЦСКА 1948 приема Арда в последния мач от 13-ия кръг на лигата efbet. Двубоят на националния стадион “Васил Левски” ще започне в 18:00 часа, интересен ще бъде двубоят между Николай Киров и бившия му тим. Именно специалистът е в основата на изграждането на сегашния състав на кюрдите.

Николай Киров: Играхме плахо, не мога да обясня този страх на играчите.

Треньорът говори след загубата от Локомотив (Пловдив)

Сегашният му отбор – ЦСКА през 1948 г. – спечели последните си три домакински мача, в които отбеляза седем гола и допусна само един. В същото време обаче тимът все още няма победа срещу Арда.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА! От своя страна “Арда” не спечели четири мача, а три от тях завършиха наравно. До момента кърджалии са отбелязали само девет попадения от 12 кръга.