ЦСКА – ЦСКА 1948 1:0 (Развитие на мача в минути)

ЦСКА победи ЦСКА 1948 с 1:0 в лига efbet

Уникалният гол на Матю върна победата на ЦСКА с 1:0 срещу белите.

Отборът на Стойчо Младенов си връща второто място в лигата efbet

90 + 3 ′

В крайна сметка ЦСКА изглежда беше по-близо до вкарване на втори гол, отколкото ЦСКА през 1948 г., за да изравни резултата. Георги Йомов също се отличи с късен пас в даденото от рефера продължение.

89 ′
Снимка 552774

84 ′

Валентин Йосков – една от последните надежди на ЦСКА през 1948 г. да промени резултата. Той напуска терена Денислав Ангелов.

84 ′

ЧАО! Джон Бай се представи зле на френския фланг тази вечер! Ако имаше публика на трибуните, тя едва ли щеше да се задоволи от факта, че получи прекрасен пас от Тибо Вийон, но като е съвсем сам срещу Наумов, той просто не намери далечния си ъгъл.

81 ′
Снимка 552792

80 ′

ИВАНОВ! И ОТНОВО ОТ ФОЛ! В 80-ата минута на срещата Галин Иванов опита да предотврати Бусато с фаул, но бразилският защитник стреля добре и спаси.

78 ′

КАКЪВ БАЙ ПАС! Малко след като се появи в играта, нападателят Йоан Бай успя да зарадва отбора си с втория и вероятно решаващ гол в мача. По-голямата част от работата в 78-ата минута свърши Георги Йомов, който уби Георги Ангелов с бижутерска техника, а след това направи нещо средно между удар и пас. Наумов отклони, но топката отиде към непокрития Бай, който не успя да намери мрежата на разстояние под 3-4 метра.

76 ‘
Снимка 552791

74 ‘

Греъм Кери забележимо уморен и сменен Джон Чао.

73 ′

Тибо Вион се появява в играта за ЦСКА. Ще замени Иван Турицов.

70 ‘
Снимка 552794

67 ‘

Емил Мартинов той много грубо влезе в крака на Мазик, за което получи жълт картон.

66 ′

Жълт картон Крам Стоянов премахнато от играта и заменено Георги Русев.

65 ‘
Снимка 552789

64 ‘

ГЛОБА? Домакините изпълниха дузпа в 64-ата минута. След това малко след линията на дузпата Георгий Йомов беше свален, но играта, според Валентин Железов, трябваше да бъде продължена. Така бягащата Карол Метс опита късмета си с хвърляне над горната греда.

63 ′

Яник Уайлдшут приключва участието си в мача, а до края на играта ще видим Карло Мухар.

62 ‘
Снимка 552788

61 ′

Димитър Пиргов се скара с противников футболист и получи картон, което вбеси треньора му Николай Киров.

60 ′

Георги Ангелов умишлено не позволява на Густаво Бусато бързо да продължи играта и да получи карта.

59 ′

Силен паралелен пас на Иван Турицов, който обаче не намери своя адресат пред вратата на ЦСКА през 1948 година. Калоян Кръстев беше твърде далеч от епицентъра на събитията.

53 ‘

Иван Турицов той изпусна нервите си и доста грубо влезе в тялото на Галин Иванов.

51 ′

СТАЯ ЗА СТОЯНЕ! Второто полувреме започна по-добре за гостите на Ники Киров, Густаво Бусато успя да направи второто решително спасяване за броени минути. На границата на позволеното Крам Стоянов открадна топката от Калоян Кръстев, след което стартира скоростната контра. При нея след успешна размяна на пасове с Галин Иванов, бившия футболист на Берое, Арда и др. Остана само един срещу вратаря на ЦСКА, който обаче умело скъси корнера и отби.

Снимка 552790

49 ′

ГАЛИН ИВАНОВ! Густаво Бусато поведе ЦСКА в 49-ата минута. Бразилският защитник запази преднината на отбора си след успешен изстрел от средната дистанция на Галина Иванова.

48 ′
ЦСКА срещу гостите на светлинното табло

ЦСКА срещу гостите на светлото табло на Армейците

Червените отказаха да регистрират съперник

46 ′
Снимка 552777

46 ′

По време на почивката Николай Киров направи смяна в своя отбор и вместо него Деян Лозев, на терена ще се бие Марио Топузов.

45 ′

ИГРАТА АКТУАЛИЗИРАНА!

Вижте как се промениха коефициентите на efbet за този мач след първите 45 минути.

45 ′

ПРАЗНИК!

44 ‘

Първи жълт картон в мача. Той го получава Амос Юг.

40 ′

Динамичното първо полувреме продължи с момент за гостите в 40-ата минута. Галин Иванов опита силна дузпа в стила на Златан Ибрахимович, който имаше всички характеристики да матира Бусато, но просто нямаше нужната точност.

39 ′
Снимка 552778

37 ′

ЙОМОВ ЛЪЧ! Щеше да е хубаво, ако ЦСКА не поведе с 2:0 след 37-ата минута. Късметът обаче не беше на страната на Георги Йомов, който направи две подавания за 60 секунди. В първия от тях тимът се възползва от грешния пас на Наумов, но в последния момент той бе блокиран от Георги Ангелов, който се хвърли в шпагат. Създаде се ръкопашен бой от корнер, в който звездата №10 стреля по диагонал, но само за да види топката да отскочи в дясната странична лента на ЦСКА 1948.

31 ′
Снимка 552776

тридесет ‘

ПРИНУДИТЕЛНА СМЯНА! За Стойчо Младенов обаче тази вечер радостта и тъгата вървяха ръка за ръка. Миг след “перлата” Матю специалистът трябваше да направи необичайна рокада, вече в рамките на мача. Нападателят Ахмед Ахмедов даде да се разбере, че не може да продължи мача и беше заменен от Калоян Кръстев.

29 ′

ГОЛ ЗА ЦСКА! СТРАХОТНА ЦЕЛ НА МАТЕЙ! десет! Отличен футболен момент беше срещата в понеделник в 29-ата минута. Капитанът на ЦСКА – Юрген Матей впечатли съотборниците си, но и съперниците си с прословутия гол – 1:0! Холандският защитник получи топката малко след центъра, след което отправи бомбен удар, който неминуемо влетя в горния ляв ъгъл на Наумов. Голът много напомняше на този, който имаше Николай Бодуров, отново в “армейците”, на Лудогорец преди много години.

27 ‘

ЮГ! Постепенно ЦСКА отново овладя мача, а след неточен удар на Йомов, червените имаха чиста голмайсторска ситуация в 27-ата минута. Брадли Мазику успешно се включи в атаката, след което подаде топката на юг. Дефанзивният халф опита центриране, което подмолно се отклони от гърба на Симеон Петров. Ако не беше доброто отражение на Даниил Наумов, резултатът можеше да се промени.

осемнадесет ‘

ГОЛЯМ АВТОБУС СПАСЯВАНЕ! Възпитаниците на Николай Киров бяха близо до откриване на сметка в 18-ата минута. Гостите, играещи с черни отбори, демонстрираха силата си на статични позиции. Острата топка на Галина Иванов бе отразена от Димитър Пиргов с глава, а само фантастичната намеса на Гусатво Бусато попречи на топката да влезе във вратата му.

Снимка 552779

16 ‘

ЦСКА през 1948 г. за първи път погледна по-сериозно към вратата на домакините в 16-ата минута. Бързият Денислав Ангелов се опита да изпревари Матей и Мец, които го натикаха в „сандвич“, но в крайна сметка беше блокиран след перфектния сплит на холандеца, който носеше и капитанската лента на ЦСКА.

девет ‘

УИЛДШАТ! За съжаление на “армейците” в 9-ата минута на срещата в София Яник Вилдшут не успя да завърши попадението. Холандецът отбеляза голям пас, след като попадна на правилното място с топката, която Наумов нанесе. Бившият играч на Уигън обаче положи най-доброто от себе си и изостана леко след свободния удар, за да докосне.

осем ‘

Първият точен удар в мача бе записан в осмата минута. Той беше изпратен от Амос Юга, но той падна точно в обсега на вражеската стража.

Снимка 552780

2 ′

Подопечниците на Стойчо Младенов не губиха време, а веднага упражниха домакински натиск. Той се характеризираше с атаки по десния фланг, където Георги Йомов се отличи с няколко шута на голлинията. Отбраната на ЦСКА през 1948 г. обаче не допусна нищо по-опасно с капитана му Наумов.

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

1 ‘

НАЧАЛОТО НА СРЕЩАТА!

Снимка 552775

1 ‘

ТРАВМА ПРЕДИ СИГНАЛА НА ПЪРВИЯ СЪДИЯ! Неприятна новина сполетя лагера на ЦСКА още преди първия сигнал на Валентин Железов. финландски Томас Лам беше контузен по време на загрявката, което принуди Стойчо Младенов да преправи отбора си в последния момент. Така естонецът получи шанс да бъде в стартовия номер 11 за този мач. Карол Мец… Контузията на Лам поставя под съмнение важните за страната му квалификации за Световната купа.