КРАЙ НА ПРОДЪЛЖАВАНЕ! СЛЕДВАЩИ НАКАЗАНИЯ!

120+6′

Младият Асен Дончев замени Бай.

120+5′

Влезлият като резерва Бусато влезе на терена, за да поиска обяснение от Чинков, фенът също опита да се бие със съдията. Жълт картон за вратаря.

120+4′

На терена е пристигнала линейка и ще откара Бай!

120′

Бай и Вуцов се сблъскаха. Играчът на домакините е в сериозни проблеми. Напрежение на терена и разправии между двата отбора и щабовете.

117′

Ради Кирилов пострада, той беше заменен от Стоянов.

114′

Кайседо! Нападателят на червените изпусна топката с много добър пас на Бай.

110′

Ъглов удар на Добрев бе засечен от Евтимов, но пропусна топката, за щастие на домакините “белите” нямаха шанс да се възползват от грешката.

106′

Wildshut уцели вратата, имаше съмнения, че топката се отби от ръцете на Вячка, но VAR реши, че няма основание за дузпа в полза на червените!

105′

НАЧАЛОТО НА ВТОРАТА ПРОДЪЛЖИ!

105′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖАВАНЕ, в който не се случи нищо запомнящо се.

100 ‘

Жълт картон на Вуков за забавяне на мача.

98′

Попадин е контузен и ще трябва да бъде сменен. На негово място е Керчев.

96′

Юга получи жълт картон.

95′

Червените се опитват да натиснат, но не успяват да постигнат целта.

94′

бай замени Йомов

90′

НАЧАЛОТО НА ПЪРВОТО ПРОДЪЛЖИ!

90+4′

КРАЙ НА РЕДОВНОТО ВРЕМЕ, СЛЕДВАЩОТО ПРОДЪЛЖАВА!

90′

Летя! Какво направи играчът на ЦСКА? От 1,5 метра той не успя да засече точно центрираната топка с глава и да я вкара в мрежата!

85′

Vion получи жълт картон за фаул срещу Петков. Това е негов пети мач и той ще трябва да пропусне следващия мач.

80′

Петков и Кох се скараха, а играчът на Славия ще трябва да се лекува. Срещата преминава в много нервен финал за основните минути.

70′

wildshut замени Гарсис.

69′

Червените може да съжаляват горчиво за това, след като Вуков допусна грешка и топката се отби от рамото на Кайседо, но от няколко метра не влетя в празната врата.

66′

Какъв шанс за гостите! Евтимов неочаквано излезе далеч напред, а Бакеро засече и направи правилно – нанесе удар от центъра на терена, но топката, за щастие на домакините, отиде встрани от вратата.

65′

Заради Кирилов за пореден път той показа класата си, завършвайки много опасна атака на “белите”, но ударът му от наказателното поле отбеляза защитата на домакините.

64′
Снимка 571559

62′

Минчев беше заменен Нгуен.

62′

Кристиан Добрев замени Тони Тасев.

58′

Греъм Кери създаде обещаваща ситуация след нахлуване от левия фланг и опит за пас, но Гьоко Зайков изби в корнер, който не последва нищо.

55′

Домакините контролират и играта става все по-нервна. Ще има ли още драма в мача?

Снимка 571534

53′

Хореография от сектор “Г”, има няколко димки на терена, които малко забавиха играта.

Снимка 571546

петдесет ‘

След ъглов удар на Кери Вион опита да стреля, но топката беше съборена от защитника на белите.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФЕКТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВА ЧАСТ!

44′

Гарсес даде отличен дълбок пас към Кайседо, който от малък ъгъл не успя да нанесе добър удар и с това да отговори на трудното предизвикателство на гостите!

43′

Минчев се опита да изненада Евтимов, защитникът се намеси решително и не допусна нов гол в собствената си мрежа.

Снимка 571547

40′

Варела беше заменен Греъм Кери. Все още не е ясно дали рокадата се дължи на тактически съображения или е продиктувана от здравословни проблеми на аржентинеца.

37′

Треньорският щаб на Славия се разправи жестоко със съдията Волен Чинков. Загорчич и Георги Петков получават жълти картони.

33′

Иван Минчев получи жълт картон за фаул на Вион, който е в беда след сблъсъка.

32′

Радослав Кирилов отново тръгна на скорост с топката и намери Мартин Петков, който бе изпуснат от защитата на червените, но бившият левскар не можа да се възползва от ситуацията и стреля неуспешно.

тридесет ‘

Бакеро фаулира Мазика и червените получиха право на пряк свободен удар от добра позиция. Зад топката беше Варела, който обаче остана изключително разочарован от удара му, който мина високо над целта.

25′

Червените набират скорост и се опитват да противодействат на ранния удар на белите.

Снимка 571543

21′

Йомов удари с глава, но ударът на бившия играч на Славия мина встрани от лявата греда.

шестнадесет ‘

Ясният гол е отменен! Вион центрира Кайседо, която се насочи към целта, но след намесата на ВАР се установи, че тя не е преминала изцяло голлинията. Повторенията обаче убедиха в обратното – попадение има! Грешно решение на съдийския екип!

Не пропуснахме чист гол на ЦСКА!

виж себе си

12 ‘

ЦЕЛ ЗА СЛАВА! След постепенна атака топката попадна в Иван Минчев, който реши да стреля от разстояние и отбеляза феноменален гол от около 30 метра, изравнявайки общия резултат. Каква интрига “Армията”!

осем ‘

ЦЕЛ ЗА СЛАВА! Радослав Кирилов показа скоростта си и влезе в наказателното поле и намери отляво незатворен Тони Тасев, който засече топката и с премерен удар стреля Евтимов за 0:1! Интригата нараства.

3′

Шанс за червените! Отлично изпълнение на Варела от свободен удар, Кайседо засече близък удар с глава, но Светослав Вуцов се намеси и изби в корнер.