ЦСКА остана без Жорди Кайседо

ЦСКА получи тежък удар пред собственика на ФК ЦСКА през 1948 година.

Голмайсторът на отбора Жорди Кайседо се премести в лагера на националния отбор на Еквадор в Кито, пише Тема Спорт.

Всички опити на армейците да освободи нападателя във вторник след мача от първенството се блъснаха на камък. За радост на червените, в утрешния мач ще могат да участват и останалите им националности.

Стойчо Младенов: Ще видим отбора в пълен състав след зимната пауза

“До две години трябва да създадем отбор, който да свали Лудогорец”

Треньорът Стойчо Младенов ще избира между Кръстев и Ахмедов за върха на атаката. Ганаецът Бисмарк Чарлз, който вече се е възстановил напълно от операция на коляното и тренира 100 дни в продължение на 10 дни, също се очаква да се завърне в групата.

Юга и Джеферсън, които се представиха много добре в Украйна, отново ще бъдат партньори в халфовата линия и се очаква Младенов да направи поне една смяна в защита. Турицов, който изигра много мачове от началото на сезона за ЦСКА и националния отбор, може да бъде заменен от Вион, а Лам може да отстъпи място на Мец.

От първите минути започва защитникът на гостите Симеон Петров, който се отличи минута след участието си в мача в предишния кръг срещу Арда (2:3).