ЦСКА – Левски 0:0 (Развитие на мача по минути)

Подаване на Джеферсън! Варела в центъра на наказателното поле, бразилецът нанесе удар с глава, но топката прелетя на сантиметри от горната греда.

90′

Три минути по-късно.

84′

ШАНС ЗА ЦСКА! Защитата на сините бе прекъсната от страхотен пас към Маурисио Гарсес. Бразилското крило на червените премина напред с топката, влезе в наказателното поле и стреля, но този удар мина над вратата. Това беше златна възможност за ЦСКА!

77′

Марин Петков беше заменен от Патрик-Габриел Галчев.

76′

В този момент Турицов той пропусна Уелтън за първи път и се наложи да го фаулира, за което получи жълт картон.

74′

Греъм Кери беше заменен от Феде Варела.

72′

Отменен гол за ЦСКА! Маурисио Гарсес прати топката в синята мрежа, но страничният рефер правилно вдигна флага за засада! Повторенията ни убедиха, че съдията е прав.

68′

Поредната безупречна намеса на Иван Турицов срещу Уелтън в наказателното поле на ЦСКА. Определено един от най-добрите играчи на “армейците” днес е десният бек на “червените”.

66′

ОПАСНО! Греъм Кери завъртя опасно топката в наказателното поле от пряк свободен удар, няколко играчи пропуснаха топката и след отскок към защитника на Левски… ЦСКА получи само корнер.

Снимка 570913

64′

Ето и първия точен удар на Левски! Билал Бари изведе Уелтън за “червената” защита, бразилецът нанесе удар с левия крак, но ударът му беше слаб и Евтимов улови топката без проблем.

60′

Дежурен жълт картон за Джеферсън. Съдията му показа за опасен мач срещу Филип Кръстев. Бразилецът не остана доволен от това решение, но Кабаков е категоричен.

58′

Шанс за ЦСКА! Маурисио Гарсес елиминира Цунамито и центрира в наказателното поле. Йоан Бай посегна към топката и се върна към Кери, който стреля, но Николай Михайлов успя да отрази удара с върха на пръстите си. Това беше първото точно хвърляне в мача.

56′

жълт картон за Уелтън. Картите вече са 2:2, а резултатът все още е 0:0.

Снимка 570911

51′

жълт картон за Илиян Стефанов. Халфът ще пропусне реванша с Лудогорец заради натрупаните картони.

48′

Драган Михайлович центрира идеално Билал Бари, който откри в наказателното поле и удари с глава от точката на дузпата, която беше твърде слаба и неточна.

46′

Яник Уайлдшът отстъпва Джон Бай.

Снимка 570912

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ SESAME.BG коефициентите!

45′

ИГРАТА АКТУАЛИЗИРАНА!

45+2′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

жълт картон за Греъм Кери за нарушение срещу Андриан Краев.

45′

Към първото движение е добавена минута.

40′
Снимка 570909

36′

Амос от юг първо вижда жълтия цвят на картона пред очите си. Показа го Георги Кабаков за нарушение срещу Илиян Стефанов в халфовата линия.

35′

Притежание на топката: ЦСКА: 41%, Левски: 59%.

31′

Велтън отне топката от Иван Турицов и навлезе в наказателното поле, нокаутира Амос Юга, но Турицов се върна и с разбег спря опита на бразилеца в центъра. До момента Турицов определено спечели своеобразна битка с Уелтън, който е в страхотна форма.

27′
Снимка 570905

21′

Марин Петков получи асистенция от Илиян Стефанов, застана зад Мазик, който обаче направи отличен шпагат и компенсира грешката си. Сините поискаха фаул, но съдията правилно позволи играта да продължи.

20′

Притежание на топката: ЦСКА: 42%, Левски: 58%.

деветнадесет ‘

Илиян Стефанов направи индивидуален пробив на терена на ЦСКА, елиминира двама защитници в червено и стреля във вратата, но неточно.

четиринадесет ‘

Филип Кръстев прави фаул срещу Греъм Кери и трябва да се радва, че Кабаков не му показа жълт картон в тази ситуация.

12 ‘
Снимка 570903

Източник: startphoto.bg

единадесет ‘

Левски отвърна с бърза контраатака, при която Велтън се откъсна от защитата на ЦСКА, напредна с топката и стреля от границата на наказателното поле, но беше твърде обидно и топката прелетя високо над вратата.

десет’

ЦСКА успя да се задържи по-дълго на терена на символичните гости от Левски и реализира два корнера за 2-3 минути, но синята защита не срещна трудности и успя да изчисти топката.

5 ‘

Дерби с равен старт. Все още няма позиции пред нито една от вратите.

един ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМИЯТ В МАЧА!

един ‘

ЗАПОЧНЕТЕ МАЧА! Георги Кабаков даде първия сигнал на рефера на 157-то Вечно дерби!