ЦСКА беше елиминиран след почивката и победи Банско в контрола

Единствената контрола отборът на ЦСКА спечели на мини тренировъчния лагер в Банско. “Армейците” победиха футболния отбор на курортния град с резултат 4: 1, като Стойчо Младенов даде шанс да се появят възможно най -много “червени” играчи.

На живо

ЦСКА Москва – Банско 4: 1 (напредък в мача по минути)

Следващият мач на армейците в лигата efbet ще се проведе в събота (11 септември) срещу Славия.

Головете на столичния гросмайстор преди почивката бяха Жорди Кайседо, както и Ахмедов, Чатакович и Федя Варела, който се завърна от контузия, излязъл през второто полувреме. Кери и Чатакович веднъж удариха напречната греда, а почетният гол за Банско бе отбелязан от Венци Маламов поради неразбирателство между Бусато и Матей.

Следващият официален мач на червените в лигата efbet е срещу Славия на 11 септември, събота.

Юрген Матей не пропусна момент за ЦСКА

От началото на сезона

Ето как се разви срещата:

В четвъртата минута ЦСКА получи правото да извърши фаул след нарушение срещу Бай. Кери стреля, но Ели Маркес изпълнява корнер. В 6 -ата минута грешката на треньора на играча Ели Маркес в опит да се върне отиде при Греъм Кери, който обаче не очакваше, а защитникът на Банско излезе и улови топката.

Снимка 545505

Източник: cska.bg

Армейците поведоха в 11 -ата минута. Жорди Кайседо получи пас от Уайлдшут и за втори път успя да победи Иван Димитров с резултат 1: 0. Следващите минути продължиха да бъдат продиктувани от ЦСКА. Йоан Бай беше доста активен, но не успя да победи два пъти вратаря на козите.

Стойчо Младенов търси запознанства в ЦСКА

Армията направи конкретно предложение на халфа, който има предимно нападателни функции.

В 34 -ата минута Джеферсън подаде отляво към Кайседо, който комбинира с Кери, но защитникът на Банско се срина след удар от ирландеца.

Малко след това Греъм Кери изпълни много добър свободен удар, който, за съжаление на ирландеца, удари вратата на Банскалчи.

Секунди преди сигнала за прекратяване на полувремето, екипът на Банско неочаквано изравни резултата. Венцислав Маламов наказа Матей и Бусато за груба грешка, като технически прехвърли бразилеца от границата на наказателното поле на 1: 1.

Билетите за мача ЦСКА срещу Рома са почти приключили

Билетите за мача ЦСКА срещу Рома на Олимпико са почти приключили

Само няколко дни след началото на продажбата на талони

Второто полувреме започна добре за армейците, които бързо си върнаха преднината. На 52 -ата минута, завръщайки се от контузия, Федя Варела даде подаване на Ахмед Ахмедов, който лесно превърна във вратата на Банско.

Снимка 545506

Минаха по -малко от 180 секунди, а „червеното“ предимство беше вече два попадения. Ахмед Ахмедов се озова в епицентъра на събитията, след като открадна топката от фланга и след това я изпрати на Чатакович. Новостта не губи време и отбелязва със солиден удар.

В 66 -ата минута Феде Варела отбеляза завръщането си в игра с красив гол. Това стана факт след отличния двоен пас на аржентинеца с младия Виктор Атанасов.

Михаела: Много добър ход на Стойчо Младенов е, че той даде на Матей капитанската лента.

В момента той е най -добрият защитник на ЦСКА, – казва Георги Илиев.

Малко преди последния сигнал на съдията, Хамза Чатакович успя да отбележи втория гол, но главата на босненеца уцели напречната греда.