Франческо Тоти се възхищава на Жозе Моуриньо

Бившият капитан на Рома и легендата Франческо Тоти похвали Жозе Моуриньо за работата му, откакто стана лидер на „Вълците“.

„Все още сме в открито море. Рома и Наполи играят страхотно, много по -добре от миналия сезон. Новината, че Моуриньо е избрал Рома, е страхотна. Той е гъвкав треньор с харизма. Той е спечелил много в кариерата си. Несъмнено Хосе е страхотен герой и мотиватор за целия екип. Той ме впечатли със способността си веднага да влезе в хармония с клуба “, каза Тоти пред La Gazzetta dello Sport.

Португалският специалист пое вълците през юни 2021 г. Договорът му с римляните е до лятото на 2024 г.

След първите три кръга Рома от Серия А заема първо място в класирането с общ актив от девет точки.

В четвъртък римляните ще приемат нашия ЦСКА на Олимпико в първия мач от груповата фаза на турнира в Конферентната лига.

Междувременно стана ясно, че гостуването на ЦСКА в Рим ще се ръководи от шведски съдийски екип. Мач от първи кръг в група „С“ на надпреварата от 22:00 часа. Главен съдия ще бъде 32-годишният Глен Найберг с помощници Махбод Бейджи и Андреас Содерквист. Виктор Волф е назначен за четвърти съдия.

За последно Ниберг водеше български отбор в европейските турнири на 1 август 2019 г., когато Левски загуби с 0-4 от АЕК Ларнака в реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа в София.