Франция подгря с категорична победа в мача с България след няколко дни ВИДЕО

Френският национален отбор по футбол подгря с победа за контрол с България във вторник от 22:10 часа по Париж.

„Петлите“ победиха Уелс с 3: 0 у дома в Ница, оставяйки съперника с един играч назад в 26-ата минута заради игра на Неко Уилямс в наказателното поле.

Карим Бензема, който се завърна в отбора след грандиозно изнудване, пропусна дузпа, но Килиан Мбапе го направи в 35-ата минута (1: 0). До края на полувремето Мбапе отново пропусна от удобна позиция в 41-ата минута.

Winbet – най-големият избор от пазари! (18+)

Малко след почивката Франция вкара втория си гол. Играха Гризман и Мбапе, а нападателят на Барселона удвои удара от границата на наказателното поле (2: 0).

До края на мача Бензема не успя да вкара три пъти, но това беше направено от Усман Дембеле, който отбеляза 3: 0 на финала в 79-ата минута.