Уест Хем победи Ливърпул с 3:2 във Висшата лига

Уест Хем изненада кръга на Висшата лига. В Лондон “чуковете” победиха Ливърпул с 3: 2. Това е първото поражение в лигата за мърсисайдци от началото на сезона, които водят силна кампания.

Източник: GettyImages

Така Ливърпул с 22 точки падна на четвърто място във временното класиране и четири зад Челси и първо място. Уест Хем правят страхотен сезон и вече са изравнени за второто място с Манчестър Сити, като двата отбора имат 23 точки.

Евертън 0-0 Тотнъм Висша лига

Нулево равенство в дебюта на Антонио Конте във Висшата лига

Шпорите не удариха вратата

В 4-ата минута Алисън си отбеляза автогол. Гостите изравниха резултата благодарение на Александър-Арнолд (41). През второто полувреме домакините отбелязаха два бързи гола на Форналс (67) и Зума (74), а в крайна сметка Ориги (83) направи 3:2.

В последната минута Садио Мане допусна фрапантна грешка и лиши точка на Ливърпул.