Трябва да подобрим владението на топката, Лудогорец ни натиска в нашата половина

© Plovdiv24.bg

Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев призна, че отборът му има още над какво да работи след това злощастна загуба 0:1 при гостуване на Лудогорец

Ето какво каза вицешампионът след мача в Разград:

Липсваше ни концентрация в последните минути. Лудогорец ни заобиколи добре в нашата половина. Момент на невнимание (говоря за пода по-рано) и стигна до автогол. Опитахме се да ги бутнем, но не успяхме. Само първите 15 минути бяхме по-добри, а след това ни изкараха на нашата половина.

В края на мача умората е по-голяма и е добре, ако работи. Имахме проблеми с болен играч в лицето на Алексей Биков. На негово място влезе Конор Руан, който все още се нуждае от ритъма на играта, тъй като не е играл от доста време.

Има още много работа по Локомотив. Казах на момчетата, че трябва да подобрим контрола на топката. Ако не го направим, след 90 минути те пак ще вкарат гол заради наша грешка.