Това беше върхът на айсберга

© Plovdiv24.bg

Треньорът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев логично беше много доволен от играта на своите играчи на победа с резултат 3:1 при гостуването на ЦСКА-София

Ето какво каза след мача на стадиона на Българската армия треньорът на вицешампионите:

Отборът показа много добро лице. Показахме това в последните няколко мача, но днес беше върхът на айсберга. По време на почивката не промених нищо, казах им да бъдат по-уверени във финалната фаза. Преди почивката ЦСКА имаше само една чиста позиция.

Не мога да отделя само защита, като цяло отборът игра много добре в защита и, естествено, в атака.

Не трябва да се стига до неприятни сцени преди мача. Футбол за феновете. Не е вярно, че не искахме да излизаме. Инструкциите на полицията бяха такива, докато не се появи по-силно присъствие от тяхна страна.

Днес и утре ще се радваме, а след това започваме подготовка за следващия мач. Победата е една от най-сладките и най-ценните в моята треньорска кариера.