Страшна драма в Благоевград! Берое шокира Пирин в трилъра с 5 глави – BG Football – efbet League

Пирин и Берое играха 2: 3 в мача от 2 -рия кръг на лигата на efbet. Алиун Фал откри резултата в 7 -ата минута на играта. Седем минути по -късно Красимир Станоев изравни резултата от дузпата. Станислав Костов в 24 -ата минута изведе отбора си напред, формирайки пълен обрат. Пет минути преди края на мача обаче Омар Сако изравни резултата, като разстрои публиката на трибуните на стадион „Христо Ботев“. Крайният резултат в 90 -ата минута оформи Джунет Али.

Резултатът беше разкрит за по -малко от седем минути игра. След перфектно подредена атака, Aliun Fal получи отлично центриране от десния фланг, след което даде топката между краката на неубедителния Петр Петров.

Авансът обаче не продължи дълго, след като VAR привлече вниманието на съдиите към хандбала на Реан Даскалов. Главният съдия Радослав Гидженов действително прецени, след проверка с VAR, че има дузпа, и веднага посочи същността. Красимир Станоев застана зад топката и безмилостно показа 1: 1.

Резултатният резултат в първата трета на мача не свърши дотук. На 24 -ата минута, след отлична работа с гръб към вратата на Станислав Костов, стрелецът направи двоен пас към Станислав Манолев и завърши при резултат 2: 1.

Няколко минути преди края на полувремето започна сериозно въже между играчите на двата отбора, в което участваха Килиан Лебон и Святослав Дяков. В крайна сметка всичко се обърка, поради няколко жълти картона.

Две минути след подновяването на мача домакините имаха страхотен шанс. След отличен завой на Станислав Костов, Спас Георгиев намери Спас Георгиев с отличен пас, който обаче не уцели вратата очи в очи с Нордин Бейкър.

В 64 -ата минута гостите се редуваха и поискаха дузпа. Отлична контраатака за Берое, след която Кукула се срина в наказателното поле на Пирин, но VAR потвърди, че няма дузпа.

Тринадесет минути по -късно Берое успя да изравни резултата. След подаването на Александър Цветков Илиян Стефанов се озова очи в очи с Пьотър Петров, но младият орел гвардеец беше най -добрият начин да предотврати опасността.

В 85 -ата минута обаче изравниха резултата. След центъра след свободния удар Симеон Мечев, резервът Омар Сако беше на правилната позиция за 2: 2.

Драмата се оказа приключила, а в последните секунди от редовното време феновете в Благоеград претърпяха силен удар. След нова атака с много ходове отдясно, Илиян Стефанов успя да намери Джинаит Али, чийто не особено точен удар засече неподготвения Петров – 3: 2.

Пирин – Берое 2: 3

0: 1 – Алиун Фал (7)

1: 1 – Красимир Станоев (14, ч)

2: 1 – Станислав Костов (24)

2: 2 – Омар Сако (85)

2: 3 – Джунейт Али (90)

Ето съставите за двата отбора:

Пирин: Петър Петров, Петър Занев, Николай Бодуров, Станислав Манолев, Стилиан Николов, Венци Бенгузов, Святослав Дяков, Юлиян Попев, Красимир Станоев, Мохамед Брахими, Станислав Костов;

Берое: Нордин Бейкър, Александър Цветков, Илиян Стефанов, Реян Даскалов, Александър Василев, Камен Хаджиев, Серкан Усеин, Симеон Мечев, Стив Фуртадо, Килиан Лебон, Алиун Фол;