Смразяващ шок в Торино! Сасуоло вдигна тост на Ювентус в 95-ата минута

Ювентус претърпя сериозен удар у дома в Серия А, като загуби с 1-2 от Сосоло в мача от 10-ия кръг на италианското първенство.

Всичко по-интересно в мача се случи в последния четвърт час, а голямата драма се разигра буквално в последната секунда.

Ювентус планира да привлече Пол Погба

Той ще се раздели с двама играчи

Давиде Фрези успя да поведе в края на първото полувреме, но в 76-ата минута Уестън Маккена се разписа с глава и “старата дама” се върна в мача. Бианконерите оказаха сериозен натиск в последните минути, но след загуба в атака забравиха за защита и в 95-ата минута Максим Лопес заглуши трибуните на стадион Алианц в Торино.

Така Ювентус заема 6-то място във временното класиране и изостава на 13 точки от лидера на Милан. Сасуоло е на 9-то място, като с днешната си победа събра 14 точки.