Вижте как се промениха коефициентите в efbet след края на първата част.

45 + 2 ′

ПРАЗНИК!

45 ′

ЛОКО ПАС! Локомотив може бързо да си върне лидерството преди почивката. Защитата на Славия не успя да избие топката, а Умарбаев нежно се насочи към Димитър Илиев. От почти нулев ъгъл капитанът се нацели в главата, надявайки се на грешката на Вуцов. Младият страж парира, а по време на боя Георги Минчев отправи акробатичен изстрел, разкривайки тялото на Емил Вячка.

43 ′
Снимка 556103

41 ′

Забавен жълт картон за Мартин Паскалев от Локомотив (Пд).

40 ′

ГОЛ ЗА СЛАВА !! единадесет! ХРИСТОС ДОБРИ! И както често се случва в живота, виновникът за първия гол в мача в 40-ата минута получи аплодисменти от съотборниците си. Тогава Крис Добрев се реабилитира по най-добрия начин – удря вратата на Лукас Райдър. Всичко започна с добро центриране за Ради Кирилов, Добрев се измъкна изпод Милош Петрович и възстанови паритета с глава.

35 ′

GOOL ЗА ЛОКОМОТИВ PD! ЙОСИФ ТОМАШЕВИЧ! 0:1!! Локомотив (ПД) поведе в 35-ата минута. Железничарите организираха друга атака, при която Лукас Салинас идеално центрира далечния стълб. Йосип Томашевич се включи от втора позиция, изпревари личния си защитник Крис Добрев и не остави шанс на Вуцов за 0:1!

28 ‘

Шест минути по-късно се намеси вратарят Святослав Вуцов, който трябваше да парира удара на Карагарен от земята.

22 ‘

В средата на първата част беше нанесен първият точен удар към една от двете врати. След центриране на Радослав Кирилов от корнер, Емил Вятски скочи най-високо в наказателното поле и удари с глава, но Лукас Райдър го улови без проблем.

17 ′

МАКРИЛОС! Интересно беше и от другата страна на терена. Питър Макрилос остана незабелязан на полето на Смърфовете. Австралиецът бързо влезе в ситуацията, но последният му удар за съжаление пропусна горната греда.

Снимка 556105

15 ‘

ШАНС ЗА ЛОКОМОТИВ И ИСКИ ЗА ДУЗКИ! В 15-ата минута гостите от Пловдив организираха бърза контраатака. Лукас Салинас изрита топката напред и с мощен шут изпревари халфа на Славист. Последва пас към Георги Минчев, който в решителния момент бе спрян от Кемело Нгуен. Нападателят остана тотално недоволен от случилото се, вдигна високо ръце с претенции за дузпа.

13 ‘

Славяните отговориха на предизвикателството с добра игра, в 13-ата минута Макрилос пусна към Ради Кирилов, който веднага изпрати топката около наказателното поле. Емил Янчев обаче се намеси с ъглов удар. Лукас Редер го държеше, но за германеца това не беше фатално.

7 ′

Първият удар към една от двете врати стана факт в 7-ата минута. Негов автор беше Лукас Салинас, който се опита да изненада Светльо Вуцов със среден изстрел.

3 ′

Локомотив (ПД) е отбор, който се адаптира малко по-бързо към твърдия терен на стадиона в микрорайон Овча купел. Тимът на Александър Тунчев атакува през зоната на Бирсент Карагарен, на която съперниците на “белите” фаулираха няколко пъти за респект.

Снимка 556100

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

1 ‘

НАЧАЛО НА МАЧА!

Снимка 556099

Отборите Славия и Локомотив (Пд) привличат вниманието с ранен мач помежду си от неделната програма на efbet Лигата. Съперничеството им започва точно в 12:15 часа.

Битката обещава да бъде повече от интригуваща, тъй като домакините имат само три точки пред този съперник в класирането. Смърфовете от Пловдив обаче са в по-добра форма и успехите в София ще ги върнат в топ 6 за сметка на Левски.

Иван Минчев се завръща в състава

Иван Минчев се завръща в Славия

Пропусна последните три срещи поради заболяване

Славия спечели само един от последните си четири мача – 5:2 срещу Царскосел. Победата на Околовръстното на Москва беше последвана от равенство без голове с Ботев (Пловдив) и поражение с 1:2 от Берое. У дома тимът на Златомир Загорич загуби само от Левски.

Те пълнят Zagi с рекордите на различни футболисти.

Може да извика някой от тях за пробен срок в Славия.

Локо се стабилизира след несигурен старт на сезона и в последните 10 официални мача бе победен само при гостуване на Лудогорец, като си отбеляза автогол в добавеното време. В предишния кръг черно-белите играха 1:1 срещу черноморския “Лаута”, а клубът никак не остана доволен от съдийството на Георги Давидов.

Гонзо търси нови играчи в Локомотив (PD)

Христо Крушарски благослови

Славия няма да има свободни удари от Ертан Томбак, а Луис Соареш, който обикновено играе отляво, се очаква да действа като десен бек. Йосип Томашевич ще се завърне с Локо. Тримата в защита отново ще бъдат Кристиан Гомис, Милош Петрович и Мартин Паскалев, а на предни позиции – Димитър Илиев и Георги Минчев.

През първата половина на сезона Славия спечели три точки над Лаута след победа с 1: 0. Но у дома белите не се справят добре срещу Пловдив от 5 години.

Чуждестранните звезди на септември бяха в трансферните радари на два отбора от лигата efbet

По искане на Славия и Локо (Пд)

Главен рефер на срещата е Георги Гинчев с помощници Георги Дойнов и Милен Арабаджиев. С ВАР ще се занимават Иво Андреев и Петър Джугански. Делегат на IKBFU е Неделчо Михайлов, а Кирил Йорданов ще следи работата на съдиите.

Пандемията променя плановете на Локомотив (Pd)