Алексей Йонов дойде за сметка на Далер Кузяев.

45 ′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ПОЛОВИНА!

43 ′

Валентин Антов предотврати сериозна опасност след отличната атака на руснака, като се хвърли в разцепление след удара на Головин.

38 ′

Зобнин остана без прикритие в наказателното поле и стреля леко по земята. Дебютантът Иван Караджов лесно улови топката.

35 ′

Топката попадна в нашата врата, след като Караваев беше в засада след подаване на Баринов и попадението логично не беше отчетено.

27 ‘

Караджов даде топката на Оздоев, но халфът, за щастие, не успя да се възползва от нея и стреля твърде слабо и неточно.

21 ′

Карагарен премина добре по десния фланг, но не избра правилното решение, опитвайки се да стреля, което завърши с плавната намеса на руския вратар Шунин.

петнадесет

Възможност за домакините. Баринов успешно центрира, Дзюба рефлектира върху съотборника си, но Валентин Антов решително се намеси и изби топката от краката на руснака.

13 ‘

Джуба опита да стреля от границата на наказателното поле, топката излезе през вратата.

единадесет

Спокойно първите 10 минути на мача. Опитват се да изстискат националния отбор.

девет

Малинов беше контузен и не можа да продължи мача. На негово място се появи Витанов.

четири ‘

Възможност за „лъвове“. Момчил Цветанов не успя да се възползва от вълнението в наказателното поле и вратарят вкара, топката стигна до Янков, но и той не уцели вратата.

2 ′
Снимка 533546

Източник: Руска футболна федерация

един

ВИЖТЕ ТУК КОЙ ЛЮБИМ В МАЧА!

един

НАЧАЛО НА МАЧА!

България ще се срещне с Русия в пробен мач. Оглед днес в 18:00 на стадион „Динамо“ (Москва).

Отборът на Ясен Петров имаше силен мач със Словакия, а сега ще се опита да затвърди добрите си впечатления и дори да подобри представянето си.

Лъвовете изиграха серия от 5 мача неуспешно и са изключително мобилизирани, за да изненадат известния си съперник, който се готви за Евро 2020.

ВИЖТЕ ЛЮБИМОТО СИ НА СРЕЩА!

За „Национален отбор“ този мач е последният преди началото на турнира и отборът ще се опита да оправи успеха, тъй като не успя да постигне победа в последните два мача – поражението на Словакия (1: 2) и равенство с Полша (1: 1).).

Ясен Петров: Нямаме звезди, но се изгражда добър екип

Във всеки случай ще има ротации за мача с Франция, каза специалистът.

Треньорът Станислав Черчесов има много опитни и готини играчи, като Артем Дзюба, Юрий Жирков, Алексей Миранчук и Александър Головин.

Кирил Десподов ще води България с капитанска лента. Капитанът на титлата Георги Костадинов беше контузен.

Ясен Петров с много промени срещу Русия

Контрол утре

Очаква се Иван Караджов да бъде на портата, докато Петко Христов, Андреа Христов и Даниел Димов най-вероятно ще играят пред него в защита. В центъра на терена ще има партньори Ивайло Чочев и Кристиан Малинов, докато Кирил Десподов и Момчил Цветанов ще действат по фланговете. На върха на атаката ще бъде Андрей Гълъбинов, следван от Димитър Илиев и Доминик Янков.

Tricolors може да се похвали с 1 победа, 1 равенство и 2 поражения от националния отбор, а головата разлика е 7: 5 за руснаците.

Десподов: Не мисля за трансфери, а за добри резултати

„Всички ние сме лидери в отбора“, коментира футболистът.