Разочароващ старт за Манчестър Юнайтед в Шампионската лига след червен картон и счупване (ВИДЕО) – Шампионска лига

Йънг Бойс победи Манчестър Юнайтед с 2: 1 в мач от Шампионска лига от група F. След като отбелязаха гол срещу Кристиано Роналдо през първото полувреме, шампионите на Швейцария достигнаха до пълен поврат. “Червените дяволи” обаче останаха с един човек по-малко след червения картон на Аарон Оне-Бисак, а Йордан Сибачо стана герой за домакините. В прекъснатото време американският тим вкара победния гол. Преди него Николас Нгамалеу възстанови равенството.

Първата възможност в мача се откри пред Йънг Бойс в 3 -та минута. Мешак Илия нанесе опасен изстрел към вратата на Давид де Хеа, но за малко да удари целта.

На 13 -ата минута червените дяволи поведоха, като се възползваха от първата най -добра възможност. Бруно Фернандес се качи на левия фланг. Португалецът видя как сънародникът му Кристиано Роналдо набира скорост. Нападателят се изплъзна от швейцарската защита и уцели целта от близко разстояние, вкарвайки третия си гол след завръщането си в Манчестър Юнайтед.

В средата на първото полувреме Давид фон Балмос успя да отблъсне коварния удар на Кристиано.

Десет минути по -късно мачът премина в съвсем различна посока, след като Манчестър беше с човек по -малко. Аарон Оне-Бисака беше изгонен с директен червен картон, който удари Кристофър Мартинс.

Малко след това Йънг Бойс пропусна чудесна възможност да си върне равенството. Кристиан Фаснахт стреля и стреля, но не неточно.

През второто полувреме Оле Гунар Солскяер пусна обвиненията си в защита, докато домакините натискаха и търсеха гол.

В 66 -ата минута се случи нещо естествено и Николас Нгамале отбеляза 1: 1. Той удари мрежата зад Де Хеа с отличен удар.

В следващите минути Йънг Бойс продължи да атакува, но Манчестър Юнайтед оцеля. Две минути преди края на нормалното време Сандро Лаупър стреля от разстояние, но Де Хеа успя да реагира и отрази топката в корнер с върховете на пръстите си.

В продължението швейцарецът се възползва от пропуск на Джеси Лингард, който неволно върна топката на Де Хеа. Испанският защитник бе изпреварен от Йордан Сибачо, който прати топката в мрежата от чисто положение и донесе победа на своя отбор.

По -късно днес Виляреал се изправи срещу Аталанта в друг мач от групата.

Кристиано Роналдо събори стюард с мощен удар

Суперкомпютърът прогнозира резултатите от мачовете от Шампионската лига, ПСЖ не е сред фаворитите

Четири дузпи и червен картон в хълцане между Севиля и Ред Бул Залцбург (ВИДЕО)