Превишенията прекъсват квалификационните мачове между Албания и Полша (ВИДЕО) – Световно първенство

Полша спечели с минимум 1: 0 ключовия мач за второто място в група I на световното първенство 2022 г. Полският национален отбор победи Албания при гостуване.

Така отборът вече заема втората позиция във временното класиране с две точки предимство пред отбора на Албания.

Единственият гол в мача падна в 77 -ата минута, когато Матеуш Клих центрира в наказателното поле, а Карол Свидерски го засече с глава и вкара.

Полските футболисти изразиха голяма радост пред феновете на домакините, които реагираха бурно и започнаха да стрелят по тях от пластмасови бутилки. В резултат на напрежението на трибуните, главният рефер вкара играчите в съблекалните, докато страстите утихнат. Играта беше прекъсната за 20 минути, след което мачът беше подновен и преигран. Полша запази преднината си и се поздрави за три точки.

Станете част от новата платформа dsport!

Чуйте изключителни аудио истории на Томислав Русев и Ирина Русева за най -лудите футболни предавания по Дарик радио, традиционния седмичен преглед с Ники Александров, както и коментари на Стефан Стоянов за Меси, Роналдо и други футболни звезди само на страницата на dsport в Patreon! ! Участвайте тук