Португалия се подготви за Евро 2020, загуби от Израел

Европейският шампион Португалия спечели необходимото самочувствие преди началото на Евро 2020. Последната им контрола преди началото на турнира бе спечелена от учениците на Фернандо Сантос, сключили сделка с Израел. Моряците демонстрираха класа в челните редици и спечелиха с 3: 0.

Преди почивката домакините решиха всичко в своя полза. Защитата на Израел държеше португалците под натиск до 42-ата минута, когато Бруно Фернандес бе точен за отбора си. Звездата на Манчестър Юнайтед получи пас от Жоао Кансело, отърва се от личния си бодигард и нанесе неизбежния удар в мрежата на Марчано.

Португалия – мечта за защита на короната

TOPSPORT продължава представянето на отборите, достигнали до финалите на Европейското първенство.

Секунди по-късно Бруно влезе в ролята на асистент, а великият лидер на лузитанеците Кристиано Роналдо се възползва от точното му предаване.

След почивката Бернардо Силва и Андре Силва имаха шанс да направят резултата класически, но Офир Марчано даде деня и показа класа под рамката. Израелската звезда Еран Захави остава в дълг с две големи наказания.

Снимка 534059

Източник: EPA / БГНЕС

Класическото 3: 0 обаче стана факт четири минути преди края, когато Жоао Кансело достойно завърши индивидуалния си рейд. В допълнително време, добавено от съдията, Бруно Фернандес оформи крайния резултат 4: 0, когато се оказа най-съобразителен в наказателното поле и вкара втория си гол в контрола.

Испания и Португалия не вкарват

И двата отбора не отговаряха на очакванията

На 15 юни Португалия ще започне да защитава трофея с гостуване в Унгария.

ПОРТУГАЛИЯ – ИЗРАЕЛ 4: 0

1: 0 Фернандес (42 „), 2: 0 Роналдо (44“), 3: 0 Кансело (86 „), 4: 0 Фернандес (90 + 1“)