Погледни го! Синът на Любо Пенев отбеляза гол в полза на Ботев (ПД) при победа над Лудогорец

Синът на Любослав Пенев Николай вкара важен гол за Ботев (Пд). Това се случи в дербито на Елитната група U17 срещу Лудогорец, където имаше пряка борба за първото място.

Срещата се игра на базата в Коматево и спечелена от Канарските острови с резултат 2:0. И двата гола отбелязаха през първото полувреме, като освен Никола Пенев точен за домакините бе и Монир Ал-Бадарин.

Plovdiv24.bg Нека припомним на нашите читатели, че Никола Пенев беше в юношеския отбор на ЦСКА-София, но напусна армията, след като баща му беше уволнен от поста селекционер на националния отбор.

В същото време Ботев (ПД) и Лудогорец изиграха мач в категория до 15 години. Той бе победен от разградчани с 1:0 след гол в средата на второто полувреме след статично положение.