Шанс за гостите! Вратарят на Пирин отби много опасен удар на Пьотър Атанасов.

Николай Бодуров зае мястото на Карачанаков.

Жълт картон на Петър Занев

77 ′

Бандаловски беше заменен от Василев.

76 ‘

Проверете! Брахими проби по левия фланг, победи Кавдански и намери Преслав Йорданов, който прати топката извън границите от чиста позиция в наказателното поле.

72 ′

Старокин засече ударена топка и стреля от границата на наказателното поле, но отстрани. В ситуацията преди това имаше засада на Манолев.

69 ′

Милчо Ейнджълс беше заменен от Меса.

64 ‘

Гостите активно търсят гол. Ще успеят ли да изненадат неприятно “орлите”, които свалиха две топки?

59 ′

Близо! Бандаловски удари с глава от корнер, но прати топката малко над горната греда.

52 ‘

Занев засече центриране на Карачанаков, но десният му удар пропусна.

Снимка 551960

51 ′

Костова смени Бенгузов

51 ′

Станоев беше заменен от Старокин.

46 ′

Димо Бакалов замени Петър Атанасов

46 ′

Милан Йокич замени Охене.

45 ′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНЯТ ТАРИФИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45 ′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40 ′

ЦЕЛ ЗА КРАЛСКО СЕЛО! След докосване на “кралете” в наказателното поле настъпи суматоха. Станислав Костов опита да избие, но сбърка, вратарят се опита да избяга, но Милчо Анелов засече и запечата вратата на орлите 2:1.

37 ′

Охене навлезе опасно в наказателното поле, но не можа да пробие от изгодна позиция.

26 ′

ГОЛ ЗА ПИРИН! Карачанаков стреля от корнер, Бандаловски вкара, топката се върна към халфа от Ново Делчево, който отново центрира, а там Петър Занев остана незащитен, удари с глава – 2:0!

19 ‘

Отлична игра от свободен удар от Карачанаков. Топката се блъсна горна греда!!

осемнадесет ‘

Кавдански отговори на Чинков и също получи жълта санкция.

17 ′

Огене наруши правилата на Костов на границата на наказателното поле. Благоприятна ситуация за собствениците.

15 ‘

ГОЛ ЗА ПИРИН! Бърза контраатака на “орлите” след грешка на Царскосел. Манолев открадна топката от Попадин, намери Станислав Костов, който напредна отдясно и даде дълъг пас наляво към Преслав Йорданов. Нападателят влезе в наказателното поле и с десния крак изби топката в далечния ъгъл – 1:0!

осем ‘

Антон Карачанаков след бърз аванс и навлизане в наказателното поле пропусна добра възможност, но беше зает с играта, а топката беше избита.

Снимка 551963

3 ′

Рей! Брахими напредна отляво и изпрати успоредно подаване към Преслав Йорданов, който стреля в гредата от няколко метра.

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

1 ‘

НАЧАЛО НА МАЧА!

Пирин Благоевград ще се срещне у дома с Царскосел от 13-ия кръг на лигата efbet. В предварителното класиране и двата отбора заемат незавидна позиция, София е на 13-то място с 9 точки, а “орлите” са на последното с 8 точки.

Ако погледнете мачовете на двата отбора през последните седмици, Пирин е в отлична домакинска форма, докато Царскосело играе много слабо като гост.

Феновете на Пирин подкрепиха Венци Стефанов в скандала срещу Фини

Те коментираха представянето му

В три непобедени мача Пирин успя да избегне поредица от ужасяващи поражения. В тези три мача обаче беше победен само Ботев (Враца), в резултат на което имаше общо два успеха, тъй като бяха на своя територия.

Последваха две трудни гостувания за загубените орлета Локомотив (Пловдив) и Левски. През седмицата Пирин загуби минимално от Славия на Купата на България.

Формата на кралете е отчайващо слаба, тъй като в последните пет битки записаха четири поражения и само една победа. В последния мач от първенството те победиха Локомотив (София) у дома с резултат 2:0.

Любо Пенев: Спокоен съм, че ще започнем да вкарваме

Нивата са дълги, имаме много мачове, – коментира специалистът.