90 + 4 ′

Краят на зрелищен мач – победа на Локомотив!

90 + 1 ′

ГОЛ ЗА ПИРИН!

Гомис фаулира над Тасев и получи дузпа, а Попов посочи бялата точка за втори път за няколко минути.

Зад топката застана Манолев, който не сбърка, пробивайки в левия ъгъл.

88 ′

ГОООООООООООЛ ЗА LOCO!

Карагарен опита да ускори в наказателното поле, но получи фаул на Иван Тасев. На Никола Попов е отсъдена дузпа. Митко Илиев даде възможност на Георги Минчев да отбележи хеттрик от дузпа, а нападателят отбеляза с безупречен удар в центъра на вратата – 3:1!

79 ′

Хвърлянето на Костов премина опасно покрай вратата, след като Дяков изглеждаше страхотно и го намери в изгодна позиция.

76 ‘

Жълт картон за Кристиан Гомис

73 ′

Антон Карачанаков оставя за Спас Георгиев.

71 ′

Петрович на място Бикове.

68 ′

Минчев е близо до хеттрик – нападателят удари добре главата си, стреляйки през навеса на Умарбаев, но майсторското спасяване на “зеления” вратар не му позволи да отбележи трети гол.

65 ‘

Преслав Йорданов замества Юлиян Попев.

63 ′

62 ‘

ГООЛ! ПЪЛНА РОТАЦИЯ!

Янчев намери отдясно Димитър Илиев, който зави рязко в центъра към Минчев. Нападателят от 6-7 метра вкара втория гол за минути и зарадва гостите!

59 ′

58 ′

ГОЛ ЗА LOCO!

Георги Минчев изпревари Бодуров и успя да изравни резултата, реализирайки отличен пас на Умарбаев.

53 ′

Антон Карачанаков победи Гомис пред наказателното поле, но ударът му се оказа твърде слаб и Редер улови.

50 ‘

Жълт картон за Святослав Дяков

49 ′

Карачанаков се опита да изненада Редер със свободен удар, а топката се отби в напречната греда.

46 ′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА.

45 ′

Начало на вторите 45 минути.

45 + 1 ′

45 ′

Това е всичко за първата част!

42 ′

Салинас стреля в центъра и стреля, но топката се отби от Бодуров, а Хенгелман го улови.

тридесет ‘

29 ′

ГОООООООООООООЛ! КОСТОВ!

Нападателят на орлите шутира мощно към вратата на съперниците, а след щастлив отскок топката се върна при него. Очело в очи с вратаря Станислав показа страхотен усет и се разкри.

27 ‘

Станоев с опасен шут от 20 метра, но топката не уцели контурите на вратата.

двадесет ‘

Карачанаков с решителни марки в корнер, след като Крагерен отново потърси Минчев.

осемнадесет ‘

Карагарен се озова сам на десния фланг след грешка в защитата на Пирин, продължи Георги Минчев, но пасът му беше твърде силен за напред.

13 ‘

Йосип Томашевич получава първия жълт картон.

десет ‘

Равен старт без опасност и пред двамата вратари.

2 ′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В Сблъсъка.

1 ‘

Началото на мача.

Пирин (Благоевград) среща Локомотив (Пловдив) у дома в мача от 16-ия кръг на лигата efbet. Двубоят ще започне в 15:15 часа на стадион “Христо Ботев”.

Шансовете на “орлите” да отбележат гол срещу вицешампиона теоретично са по-сериозни. Десет от дванадесетте точки на благоевградчани бяха спечелени у дома. Формата на Пирин обаче не е много добра – само един успех в последните пет мача в лигата.

Пирин махна помощника на Фини, който катастрофира пиян

В очакване на крайния резултат от разследването

А Локомотив значително подобри играта и резултатите си и днес може дори да изпревари Берое в класирането. В предишния кръг черно-белите победиха у дома си съименниците от София с 2:1, като си осигуриха четвърта победа в последните пет мача в лигата.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

Двата отбора се срещнаха преди малко повече от месец в Лауте. Тогава Смърфовете спечелиха с 2:1. Всъщност този мач беше началото на възхода на Локо, който има 4 победи и 1 загуба в последните 5 мача.

Мохамед Брахими получи наказание в този мач, а Станислав Костов и Преслав Йорданов продължиха да се борят за титулярното място в атаката на тима.

Гостите в този мач останаха без контузени Витанов и Марсилия. Александър Тунчев вероятно ще заложи на Райдър на вратата и пред него, защитавайки Гомис, Петрович и Паскалев.