Не е за вярване кой оказва натиск върху Лудогорец

В последните дни на трансферния прозорец Лудогорец получи интересна оферта. “Орлите” мислеха да отнемат предложения Божидар Краев, пише “Мач телеграф”. В четвъртък той може да се изправи срещу българския шампион с отбора от Мидтиланд в първия мач от груповата фаза на Лига Европа (от 19:45 часа).

В крайна сметка обаче Разград беше изоставен, тъй като по това време вече бяха включени достатъчен брой атакуващи играчи и треньорът Валдас Дамбраускас реши, че е необходимо да се включи задържащ халф. Така се възприемаше анголският куфамана Шоу.

1000 лв Бонус за онлайн казино от efbet

Краев отиде в Midtjylland през 2017 г. с големи очаквания. В първия си сезон той записа 17 мача и 1 гол, във втория само 12, така че беше изпратен под наем при португалеца Жил Висенте. Българинът се представи много силно там, вкарвайки 7 гола в 30 мача. Така той получи още един шанс в Midtjylland и дори стана титуляр срещу Лудогорец в миналогодишния сблъсък между двата тима. След успех с 1: 0 в Разград, Краев каза на емблематичните: „Ние ги победихме напълно. Според мен Лудогорец получи истинско изпитание. ”

В хода на сезона нападателят отново започна да пада на пейката и през пролетта бе зает в друг португалски отбор – Фамаликао. От началото на сезона Краев не е част от плановете на треньора му Бо Хенриксен, но е регистриран за груповата фаза на Лига Европа и скоро може да запише минути.

Договорът на бившия футболист Левски с Мидтиланд изтича през юни 2022 г., когато той става свободен агент. Краев наскоро призна, че е отхвърлил две оферти – от Сарагоса и друг клуб.