Непоносимо: в Барса има много напрежение

Проблемите с контузии в Барселона създават сериозно напрежение в клуба, според вестник Sport.

Новият треньор Шави разговаря с шефа Матеу Алемани за това, като изрази притесненията си. В съблекалнята недоволстват от фитнес треньорите, а работата им ще се следи под лупа.

Близки до играчите казаха, че отборът не се подготвя по най-добрия начин и това е причината за честите контузии. Напрежението ескалира след поредната контузия на младата звезда Ансу Фати.

Фати откри резултата срещу Селта в събота, Барса водеше с 3:0 на полувремето, но беше победен през второто полувреме, а галисийците направиха равенство 3:3 с гол в 96-ата минута.

Шави иска д-р Рикард Пруна, който е работил на “Камп Ноу” от 25 години, да се върне в клуба. В момента лекарят е в ОАЕ.