Неделев за пореден път показа, че е един от най -добрите български футболисти.

© Sportal.bg

ПФК Ботев (Пд) публикува на официалния си сайт информация за изпълненията на играчите на клуба в националните отбори на България, Швеция и Гвинея.

Ето как Коматево обобщи изпълненията на своите играчи:

Тодор Неделев имаше отличен мач и доведе българския национален отбор до успех над Северна Ирландия с резултат 2: 1. Капитанът на Канарските острови за пореден път демонстрира, че е един от най -добрите български футболисти и отбеляза два отлични гола срещу ирландците.

Па Конате беше част от състава на Гвинея за квалификациите за Световното първенство в Африка. В първия мач срещу Судан защитникът записа цели 90 минути, след което беше леко контузен и пропусна останалите мачове.

Кевин Янсън стартира в стартовия състав на националния отбор на Швеция до 20 години срещу Мексико. Защитникът на Канарските острови носеше скандинавска капитанска лента и записа цели 90 минути, а мачът завърши добре с 2: 0 за Мексико.

Атанас Чернев участва и в двата мача на националния отбор на България до 21 години. Лъвовете спечелиха победа с 5: 0 над Гибралтар и минимална загуба с 0: 1 от Швейцария, докато талантливият защитник записа цели 90 минути в двата мача. Димитър Тонев не участва в мачовете поради контузия.

Кристиан Славков, Мартин Христов и Пламен Цончев играха в младежкия национален отбор на България U19 на турнира в Хърватия. Славков прекара целия мач при загуба с 0: 2 от Русия и записа половината при загуба с 0: 3 от Хърватия. Мартин Христов бе постоянен титуляр и в трите мача, а освен Русия и Хърватия, лъвовете загубиха с 0: 4 от Швейцария.Цончев записа цели 90 минути срещу Швейцария, а в другите два мача прекара по-голямата част от игралното време областта.