На живо: УЕФА ЕВРО 2020! Турция 0-0 Италия – Футболен свят – УЕФА Евро 2020

Националните отбори на Турция и Италия официално откриха УЕФА ЕВРО 2020 с мач между група А и играта. с резултат 0: 0.

ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО ТУК

До известна степен е логично, че първият шанс за Олимпико е ескадрилата на Адзури. Доменико Берарди беше изместен вдясно през третата минута и той фокусира контура за Чиро Имобиле, но ударът от нападателя на Лацио не намери контура на вратата, пазена от Чакар. Италианците установиха по-дълъг контрол над топката през първата четвърт час, но нямаше опасност пред турската врата. Първата опасност за Италия възникна в 18-ата минута. Ciro Imobile се обедини с Lorenzo Insigne с дубъл и играчът на Napoli стреля, но опитът му се обърка.

В 22-ата минута Италия отново успя да отбележи гол в този мач. Джорджо Киелини получи центриране от корнер на Insigne. Опитният защитник на Ювентус остана напълно незащитен и стреля в главата, но вратарят Чакър уби с върха на пръстите си в ъглов удар.

link1 „>

Gulliver / GettyImages

В 33-ата минута италианците играха страхотно на корта, сменяйки позициите на своите играчи. Доменико Берарди остави зад турската защита отляво на Доменико Берарди. С елегантен сенник той даде топката на Имобиле, който стреля неточно – аут.

НА ЖИВО / ТУРЦИЯ 0: 0 ИТАЛИЯ ► КЛАСИФИКАЦИЯ ЕВРО 2020

Съдия: Дани Макели / Холандия /

Стадион: Олимпико / Рим, Италия /

Стартови състави:

Турция: Угурджан Чакър – Зеки Джелик – Мерих Демирал, Чаалар Союнчу, Окей Йокушлу, Озан Туфан, Кенан Караман, Хакан Чаалханоглу, Юсуф Язай, Умут Мераш, Бурка Йълмаз / к /

Развъдчик: Шенол Гюнеш

Италия: Г. Донарума – Джорджо Киелини, Мануел Локатели, Джорджино, Леонардо Спиназола, Лоренцо Инсине, Доменико Берарди, Чиро Имобиле, Николо Барела, Леонардо Бонучи, Алесандро Флоренци

Развъдчик: Роберто Манчини