НА ЖИВО: България 1-0 Грузия, страшен гол от Неделев – БГ Футбол – Национален отбор

България играе с 2: 0 срещу Грузия в приятелски мач на стадион “Васил Левски”. Тодор Неделев откри резултата в 20 -ата минута. Димитър Илиев удвои резултата в 34 -ата минута от дузпата.

link1 “>

В първите минути на срещата гостите започнаха мача по -активно, като фиксираха два неточни удара, и в двата случая стрелецът Микаутадзе работеше.

Въпреки това постепенно коренното население започна да поема инициативата, на 20 -ата минута „лъвовете“ поведоха. Домакините получиха шанс да изпълнят свободен удар, а Тодор Неделев сензационно стреля с левия крак, за да не даде никакъв шанс на защитника на гостите.

На 31 -ата минута Микаладзе попадна във вратата на Ники Михайлов, но отново неточно. В 34 -ата минута Димитър Илиев бе съборен в наказателното поле, а реферът, без колебание, показа дузпата. Самият играч застана зад топката и не сгреши, когато резултатът беше 2: 0.

България – Грузия 2: 0

1: 0 – Тодор Неделев (20)

2: 0 – Димитър Илиев (34, дузпа)