На живо: България срещу Северна Ирландия започва – Световен футбол – Световно първенство

Националните отбори на България и Северна Ирландия продължават да играят резултат 0: 0 в мача от 8 -ия кръг на световната квалификация в група С на европейската зона.

Трикольорите ще се опитат да отмият срама от загубата от Литва 1: 3 и да възвърнат самочувствието си.

link1 “>

Антон Узунов

Треньорът Ясен Петров залага на два чифта близнаци в стартовия състав. На прага стои Иван Караджов, а пред него са Иван Турицов, братята Петко и Андреа Христови и Димитър Велковски. В халфовата линия ще действат Ивайло Чочев, Тодор Неделев и още една двойка близнаци – Радослав и Борислав Цоневи. В днешния мач атаката ще бъде водена от капитана Кирил Десподов и Атанас Илиев.

Мачът започна с момент за българския тим, който в четвъртата минута получи правото да изпълни свободен удар пред наказателното поле на гостите. Тодор Неделев стреля право, точен удар удари вратаря Бейли Паук-Фарел направо в ръцете. В крайна сметка атаката в атака беше разпозната след изпълнението на статична позиция.

Три минути по -късно островитяните бяха ударени. След бърза атака на гостите Джордан Томпсън стреля пред наказателното поле, но Иван Караджов парира удара. Играч от Северна Ирландия впоследствие извърши нарушение.

НА ЖИВО | БЪЛГАРИЯ – СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ 0: 0

Стартови състави за двата отбора:

БЪЛГАРИЯ (4-4-2): 23. Иван Караджов – 2. Иван Турицов, 5. Петко Христов, 3. Андреа Христов, 21. Димитър Велковски – 18. Ивайло Чочев, 4. Радослав Цонев, 14. Борислав Цонев, 8. Тодор Неделев – 11. Кирил Десподов ( к), 19. Атанас Илиев

Подложки: 1. Мартин Луков (отгоре), 13. Светослав Вуцов (отгоре), 6. Бирсент Карагарен, 7. Доминик Янков, 9. Спас Делев, 10. Радослав Кирилов, 12. Петър Витанов, 15. Васил Божиков, 16. Кристиан Малинов, 17. Калоян Кръстев, 20. Димитър Илиев, 22. Илиан Илиев -младши

Развъдчик: Ясен Петров

СЕВЕРНА ИРЛАНДИЯ (4-2-3-1): 1. Бейли Паук -Фарел – 11. Шейн Фъргюсън, 5. Том Фланаган, 20. Крейг Каткарт, 4. Даниел Балард – 8. Стивън Дейвис (к), 17. Пади Макнейър – 15. Джордан Томпсън, 21. Джош Магенис, 2. Конър Брадли – 9. Конър Вашингтон

Подложки: 12. Конър Азар (отгоре), 23. Лиъм Хюз (отгоре), 22. Киарън Браун, 14. Стюарт Далас, 7. Найл Макгин, 19. Алфи Маккалмонт, 13. Карл Уинчестър, 16. Джордан Джоунс, 10. Дион Чарлз, 18 Пол Смит

Развъдчик: Ян Бараклуф

Главен съдия: Алексей Кулбаков, Беларус