На живо: Бразилия 3-1 Германия в Токио 2020, германците един по-малко – Повече спортове – Токио 2020

Отборите от Бразилия и Германия играят за резултата. 3: 1 в мача на летните олимпийски игри в Токио. През първото полувреме Ричардсън реализира хеттрик, а в началото на второто полувреме Германия върна попадението чрез Адием Намири.

Българска писта в мача – Георги Кабаков, който е четвъртият съдия в мача.
link1 „>

Gulliver / GettyImages

Бразилците влязоха в играта много по-добре и поведоха в седмата минута благодарение на гол на Ричардсън. Играчът на Евертън направи отличен пас и стреля към вратата към Мюлер, но германският защитник се справи. Освен това Ричардсън беше безпощаден и отбеляза с 1: 0.

След 23 минути игра Celesao удвои преднината и Richardson вкара отново. Играчът остана напълно сам между двамата централни защитници на противника и засече перфектно центриране от Гилермо Арана, след което изпрати топката право във вратата на Мюлер.

По-късно Ричардсън направи страхотно подаване и се опита да обърка германската защита с хеттрика си само за 30 минути игра.

След три гола Селесао намали скоростта, но дори това не помогна на Германия да постигне нещо интересно. В самия край на първото полувреме кошмарът за германците стана още по-голям, след като те дадоха дузпа на противника. Защитникът на Бундеслигата обаче успя да удари Матеуш Кун и защити вратата си срещу нов гол.

На 56-ата минута Бундестим върна топката чрез Надим Амири, който след рикошет овладя топката и стреля от границата на наказателното поле, с което бразилският вратар просто не можа да се справи.

След час игра, нервите дойдоха на Максимилиан Арнолд, който брутално изрита Дани Алвес, за което получи втория си жълт картон в мача и бе изгонен предсрочно.

Бразилия – Германия 3: 1
1: 0 Ричардсън 7 ‘
2: 0 Ричардсън 23 ‘
3: 0 Ричардсън 30 ‘
3: 1 Надием Амири 56 ‘

НАЧАЛНИ СЪСТАВИ:

Бразилия: Сантос, Дани Алвес, Нино, Диего Карлос, Арана, Гимараеш, Дъглас Луис, Антъни, Клаудиньо, Куня, Ричардсън

Германия: Флориан Мюлер, Бенджамин Хенрикс, Дейвид Раум, Феликс Удукьой, Амос Пайпър, Надим Амири, Арне Майер, Антон Стах, Максимилиан Арнолд, Марко Рихтер, Макс Крус

Гл. Съдия: Иван Бартън (Салвадор)