Моуриньо кани играчите на Рома да вечерят преди мача срещу ЦСКА – БГ Футбол – Евро участници

Треньорът на Рома Жозе Моуриньо беше домакин на специална вечеря за играчите в рибен ресторант в Рим, за да отбележи 1000 -годишния мач от треньорската си кариера. Португалският специалист имаше причина да празнува, след като „вълците“ победиха Сасуоло с 2: 1 с гол в последната минута от Стефан Ел Шаарави.

Моуриньо изнесе десетминутна реч пред гостите и ги призова да повярват, че Рома има силата да печели трофеи.

Утре Моуриньо ще води Рома в своите 1001 мача срещу ЦСКА в Конферентната лига в четвъртък, а португалците планират ротация в състава, за да дадат почивка на титулярите в началото на сезона, според докладите на италианската преса. Защитникът Крис Смолинг, който доскоро се възстановяваше от контузия и все още не е играл в официални мачове този сезон, ще се завърне. Любопитното е, че Смолинг се завръща, след като се възстанови от контузия срещу ЦСКА Москва миналия сезон при равенство 0: 0 в Рим в групите на Лига Европа.

Очаква се Кумбула и Ел Шаарави, както и узбекът Елдор Шомуродов да започнат играта с червените.