Младостта отстъпи място на Русия

Юношеският отбор на България в тестовия мач загуби от връстниците си от Русия с 0: 1. Проверката се проведе на стадион „Славия“.

Единственото попадение в мача вкара Михаил Игнатов в 12-ата минута.

Домакините имаха първата добра възможност в мача, но Будачев отби удара на Кристиан Петров.

В 12-ата минута Игнатов направи безпомощен Вуцов с параболичен удар с глава.

На 28-ата минута българите организираха добра атака. Минчев излезе отляво, придвижи се напред и опита да стреля, а руският вратар стреля за корнер.

Десет минути по-късно Тюкавин победи Симеон Петров и изстреля мощен изстрел от 22 метра, но Вуцов реагира добре и уби. Скоро след това Косарев се озова в огнева позиция, но ударът му беше блокиран от Кристиан Петров.

Снимка 533388

В 58-ата минута Филип Кръстев намери резервен Митко Митков, който отправи топовен удар от 20 метра, но топката премина над гредата.

В 77-ата минута Станислав Шопов се постави на задната трибуна за Симеон Петров. Защитникът удари вратата с мощен удар с глава. Три минути по-късно лъвовете пратиха топката във вратите на Русия, но попадението на Мирчев бе отменено поради хандбал.