Манчини: Трябваше да победим Швейцария и България

Бекът на Италия Роберто Манчини е бесен, след като отборът му не спечели квалификацията за Мондиал 2022 с Швейцария (0-0). И двата отбора са в група С, където се намира България.

Има моменти, в които топката просто не се побира. Повтарям – имахме твърде много голове, за да не спечелим този мач. Не става въпрос за дузпата, в други ситуации трябваше да действаме по -решително, по -ефективно, по -точно.

Както в случая с България, трябваше да спечелим този мач, като вземем предвид създадените от нас голове. През второто полувреме ни беше по -трудно, но създадохме ситуации и през първото, и през второто полувреме, което означава, че отборът наистина играеше добър футбол.

Момчетата са уморени, така че определено ще има промени. Това беше пропусната възможност, точно като четвъртък. Подобен„Манчини, който е цитиран от„ Труд “, каза на пресконференция след срещата.