Манчестър Юнайтед победи Тотнъм с 3:0 във Висшата лига

В мача между двата клуба, чиито треньори са под напрежение, Манчестър Юнайтед победи Тотнъм с 3:0 като гост.

След домакинско унижение с 0-5 от Ливърпул, Юнайтед реши да даде нов шанс на Солскяер, докато Нуно Еспирито Санто имаше второ поредно поражение, което ги остави на осмо място след мача. страхотно начало на сезона.

С много промени в тактиката и състава, Юнайтед се върна към предишната си формация с пет играчи и две атаки, като заложи на Кристиано Роналдо и Единсън Кавани като титулярни играчи.

Кристъл Палас шокира Манчестър Сити в Etihad Center

Гражданите изиграха цялото второ полувреме с играч по-малко.

Дяволите поведоха в 39-ата минута, когато Бруно Фернандес направи добър пас към Роналдо в наказателното поле и той отговори още по-добре на четвъртия си гол във Висшата лига този сезон.

Кавани увеличи до 0:2 в 64-ата минута, докато Маркъс Рашфорд направи крайното 3:0 в 87-ата минута.