Малмьо 0-3 Ювентус в мача от Шампионската лига

Ювентус има обещаващ старт в кампанията си в Шампионска лига. “Старата дама” се отклони от трудностите в Серия А и навлече гняв на шведския Малмьо – 3: 0.

Екипът на Масимилиано Алегри не остави никакви съмнения в страхотната си класа и създаде класиката още преди почивката. В 22 -ата минута Хуан Куадрадо стреля от фланга, а Родриго Бентанкур пропусна. Така топката стигна до Алекс Сандро, който от необичайно положение успя да избие топката с глава и така не остави шансовете на Диаваре при 0: 1.

Глупав червен картон помогна на Юнайтед да загуби неочаквано в Швейцария

Драматичен обрат на събитията в Берн

В 44 -ата минута централният защитник на домакините Нилсен изби последния Мората зад него, а съдията отсъди дузпа. Отговорната задача бе поета от Пауло Дибала, който въпреки подхлъзването изби центъра на вратата.

Снимка 546467

Източник: СИП / БГНЕС

Буквално при следващата атака Ювентус нанесе съкрушителен удар. Хаотичната защита на Малмьо не успя да избие топката към Мората. Испанският нападател остана сам с Диавара и го победи с елегантно хвърляне над скока – 0: 3.

Въпреки гарантираната победа, Ювентус показа настроението в играта след почивката. В 62 -ата минута Мората отново се изплъзна на Нилсен и колегите му защитници, но този път Диавара блесна с голяма намеса.

Снимка 546469

В крайна сметка Моис Кийн, който се завърна в Торинския колос, също записа името си сред бомбардировачите, но след секунда видя сигнала за висока засада.

Севиля 1-1 Залцбург в мача от Шампионската лига

Севиля и Залцбург не спечелиха с четири дузпи

Мачът на “Рамон Санчес Пизжуан” завърши при резултат 1: 1.

В следващия кръг Ювентус ще бъде домакин на победителя в Шампионската лига – Челси. Малмьо има трудно посещение в Зенит.