Лудогорец ядосан на Мура, той ще реши всичко в Разград

В първия мач от втория предварителен кръг на Шампионската лига Лудогорец завърши гостуването срещу словенския Мура с резултат 0: 0.

Разградчани имаха инициатива и атакуваха повече в мача, но отправиха само един точен удар и се бориха с добре защитен съперник.

Словенците също показаха зъби и създадоха няколко ситуации, а след почивката отборите си размениха трупи.

Българският шампион пое контрола над топката от самото начало, докато домакините започнаха доста затворено.

Орелите обаче затрудняват създаването на ситуации и Мур постепенно започва да организира някои атаки.

Сотириу подаде пас на Лудогорец точно преди почивката, след това словенците започнаха второто полувреме много по-добре и отправиха няколко опасни удара, а Халина трябваше да отвърне на удара.

В 77-ата минута Лудогорец стигна до най-добрата позиция, където Елвис Ману уцели гредата.

След 6 минути Moore уцели гредата през капитана си Coase.

Така всичко ще бъде решено в мач-реванш в Разград след седмица и този мач ще бъде от голямо значение за Лудогорец, тъй като в случай на победа отборът гарантира минимално участие в групите на Конференционната лига.