Лудогорец – ЦСКА, петият гол на Орловите, армейците бяха съборени на Хювефарма Арена

86′

Турнир: лига
стадион: Хювефарма Арена, Разград
Публика:

74′

Кайседо беше заменен от Кръстев.

70′

Tekpetey беше заменен от Рик Джонатан.

69′

ШАНС ЗА ЦСКА! Яник Уайлдшут стреля от границата на наказателното поле, но Пад реагира добре и спаси удара му. Това беше първият точен удар за червените в мача.

63′

НОВ ГОЛ ЗА ЛУГОРОЦИТЕ! 5:0! Текпетей се опита да удари вратата на ЦСКА, но това беше нещо като удар, който Тиаго Родригес засече и за 5-ти път прати топката във вратата на червените!

60′

Джон Бай отстъпва Кристиан Петров.

56′

ЦЕЛ! 4:0! Антон Недялков проби по левия фланг и се върна към Доминик Янков. Българският национал спря топката на границата на наказателното поле, изобрази двама защитници в червено и остави Евтимов безпомощен с левия крак!

51′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕС! Бернар Текпетей получи топката от Доминик Янков и стреля от 25 метра, уцеливайки вратата на Димитър Евтимов за трети път в мача! 3:0!

петдесет ‘

ЦСКА започна по-добре второто полувреме и твърдо се настани на терена на разградчани, но досега “армейците” не успяха да създадат нещо по-интересно пред вратата на Серджо Пад.

46′

Розен Божинов отстъпва Асен Дончев.

46′

Яник Уайлдшът влиза на мястото Джуниър Нзила.

45′

ИГРАТА АКТУАЛИЗИРАНА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВА ЧАСТ!

43′

Какъв шанс за шампионите! Жан Кърничник засече с глава навеса и прати топката пред празна врата.

38′

Мухар допусна грешка и позволи на Тисера отново да заплаши вратата, но в крайна сметка Кох преодоля опасността.

тридесет ‘

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕС! Но какво да кажем за “червената” защита? Защитниците на гостите допуснаха нова грешка, след като Текпетей отпасовал към Тисер, който овладя топката, настрои я добре за удар пред Божинов, Мухар и Лам и удвои удара с десния крак!

29′

Домакините поискаха дузпа, след като Лама и Текпетей се сблъскаха в наказателното поле, но съдията Гидженов пренебрегна ситуацията.

28′

Евтимов! Тисера получи пас в дълбините и стреля, но вратарят парира удара му.

23′

Шоу стреля, но ударът не намери формата на вратата.

петнадесет ‘

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕС! Росен Божинов направи неправилен пас, който бе засечен от Спас Делев, продължи към Тисер, който надигра вратаря Димитър Евтимов, който допусна нарушение, но Доминик Янков засече топката и вкара в празна врата, наказвайки поредната грешка на червените. защита. този път с гол – 1:0!

12 ‘

Владеене на топката: Лудогорец: 56%, ЦСКА: 44%.

девет ‘

Грешка в “червената” защита! Защитниците позволиха на Доминик Янков да влезе в наказателното поле пред него и да стреля към охраняваната от Евтимов врата, но за тяхна радост опитът му беше неуспешен.

3′

Бернар Текпетей стреля извън терена, но топката полетя далеч от вратата.

един ‘

ЗАПОЧНЕТЕ МАЧА!

Отборите на Лудогорец и ЦСКА се срещат в мач от плейофната фаза на първата шестица efbet Лига. Футболната битка в Разград обаче е един от редките й епизоди, които не носят обичайната интрига. “Орлите” вече спечелиха 11-та поредна титла, а гостите от София са донякъде спокойни за второто си място и по-скоро мислят за предстоящия финал за Купата на България срещу Левски.

Симуня определено ще играе с ЦСКА

Той няма да рискува вратарската си позиция

Лудогорец ще си отмъсти пред феновете си, че не зарадва феновете си със „златен” дубъл. ЦСКА играе за сет след официалната новина, че Алън Пардю вече е постоянен старши треньор на гранда.

Дербито ще започне в 20:00 часа.

Алън Пардю няма да разчита на почти целия отбор от играчи заради контузии и дузпи. Извън сметките му са играчи като Юрген Матей, Федерико Варела, Бисмарк Чарлз и Ахмед Ахмедов, които се възстановяват. Наказани бяха Иван Турицов, Джеферсън, Амос Юга, Тибо Вион и Греъм Джери. Британецът не уточни своя състав, но сигурни имена в него трябва да са вратарят Евтимов, Дончев, Кох, Мазику, Мухар и Кайседо.

Гледайте програмата до края на сезона

БФС обяви всички дати и часове

Лудогорец многократно е заявявал, че ще се представи с най-добрия срещу големия си съперник. Поради това се очаква всички чуждестранни звезди да бъдат на разположение и след този мач най-вероятно ще пътуват до различни страни за кратката си лятна почивка. Българите в отбора – Антон Недялков, Спас Делев и Кирил Десподов – също ще очакват победа.

Главен рефер на срещата е Радослав Гидженов с помощници Георги Минев и Георги Стамболджиев. Четвърти рефер е Димо Димов, а с VAR ще се занимават Станимир Тренчев и Драгомир Милев. Коля Данев ще следи отблизо работата на реферите.

Пардю: Целта ми е да оставя ЦСКА в наследство