Лудогорец – Локомотив (Пловдив), Сотириу пропусна дузпа

Чибота заменя Despods.

62 ‘

Проверете! Сотириу стреля, топката удари и двете странични греди поред, но така и не влезе.

60 ‘

Текпетей влезе в наказателното поле, след като контактът с Паскалев падна и домакините жадно поискаха дузпа. След намесата на ВАР един е осъден!

55 ‘

Отбитата топка стигна до Текпетей в наказателното поле, той само стреля в далечния ъгъл, но вратарят стреля.

Снимка 552665

51 ′

Сотириу намери добре Доминик Янков, който стреля от границата на наказателното поле, но затвори преди това, а топката прелетя високо над вратата.

45 ′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНЯТ ТАРИФИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45 ′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44 ‘

Сисиньо жълт картон

42 ′

Доста скучни минути в Разград. Очакванията от грандиозно дерби все още не са се сбъднали…

38 ′

Бернар Текпетей стреля от разстояние, но Лукас Редер улови без проблем.

32 ′

Сотириу не успя да извади Десподов, след като Салинас се намеси решително и вкара топката.

двадесет ‘

Владеене на топката: Лудогорец: 64%, Локомотив: 36%.

Снимка 552667

17 ′

Кирил Десподов центрира топката в наказателното поле от пряк свободен удар, но Пластун не успя да я засече и стреля извън вратата.

девет ‘

Първата опасност от “орлите”! Янков получи добър диагонален пас от Сисиньо, но вратарят на Смърфовете без колебание го улови.

2 ′

Силно начало за гостите. Умарбаев имаше добра възможност в първите секунди, но не успя да се концентрира върху целта.

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА.

1 ‘

НАЧАЛО НА МАЧА!

Лудогорец приема Локомотив Пловдив в един от най-интересните мачове от 14-ия кръг на лигата efbet. Двубоят е днес от 18:00ч.

Разградчани поръчаха пет поредни победи в първенството, като до момента имат само едно поражение от 11 мача и са лидер в турнирната таблица. През седмицата “орлите” загубиха с 2-4 от Брага в Лига Европа и рязко намалиха шансовете си за достигане до следващия етап на турнира или Конферентната лига.

Георги Дерменджиев се завърна в Лудогорец

Дори и през зимата

Разградчани ще останат без контузения капитан Антон Недялков. Под въпрос са Алекс Сантана, Жозуе Са и Оливие Вердън.

Локомотив Пловдив набира скорост след слаб старт на сезона. Смърфовете в серия от 4 поредни победи във всички турнири се изкачиха до 7-мо място.

Пловдив е единственият български отбор, победил Лудогорец в първенството като гост от 2018 г. насам.

След изпълнение на дузпа Милош Петрович се върна към Александър Тунчев, но Петър Витанов беше контузен.