Локо с минимална победа над двойника на ЦСКА през 1948 г. при затворен контрол

©

Локомотив Пловдив изглежда е успял да счупи колело и да претендира за първата си победа над българския отбор през този сезон, въпреки че контролираше. Черно-белите завършиха 0: 0 срещу втория отбор на ЦСКА от Лига 1948. Спарингът беше затворен за медиите и зрителите и се проведе на стадиона в парк Лаута.

Единственият гол бе отбелязан от Георги Минчев в началото на второто полувреме.

На 13 -ата минута капитанът на Локомотив Първиз Умарбаев бе изведен в наказателното поле от Шакил Сно и нанесе силен удар, но през вратата.

В 30 -ата минута след центриране от корнер в наказателното поле на гостите топката се отрази на втората греда, където Милош Петрович засече с глава, но на сантиметри от вратата.

В 51 -ата минута черно -белите откриха резултата. Това се случи след оръдието в наказателното поле на ЦСКА през 1948 г., когато Георги Минчев направи удар от земята, топката се отби в госта и влетя в мрежата при резултат 1: 0.

Четири минути по -късно Винсент Марсел стреля от разстояние, но от вратата докосна.

Четвърт час преди края Марсилия даде пас на Александър Иванов в наказателното поле. Син Гонзо веднага се обърна и стреля, но право в ръцете на армейския вратар.