Локомотив (София) – Лудогорец, развитие на мача по минути

стадион: Национален стадион Васил Левски, София

Александров засече топката с глава след лумбаго след фаул на Николов, но Падт се намеси и спаси.

77 ′

Доминик Янков беше заменен от Дорийн Ротари по тактически причини.

64 ‘

ЦЕЛ LOCO! Валентин Николов е разположен в центъра вдясно в наказателното поле, където Пламен Крачунов покачи – 2:4!

62 ‘

Сисиньо отстъпи място на Баджи

62 ‘

Сотириу отстъпи място на Ману.

62 ‘

Десподов отстъпи място на Чибота.

60 ′

Кирил Десподов остана сам с вратаря след пас на Каули, но защитникът се намеси решително и засече топката.

Снимка 556118

60 ′

Пинсън беше заменен от Лолал.

59 ′

Доминик Янков прати топката в наказателното поле, но тя бе засечена от съперник.

51 ′

Стойчо Атанасов замени Христо Иванов.

48 ‘

ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ЛУДОХОРЕЦ! Отговорът на Лудогорец не закъсня. Икоко стреля отдясно, от малък ъгъл намери Сотириу, който я даде на Десподов, като съвсем спокойно прати топката във вратата на Любенов – 1:4!

47 ‘

ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ! Октавио получи дълъг пас от Милошев, засече го с глава и падна на земята, чукайки между двамата защитници 1:3!

45 ′

“target =” _ blank “> ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНЯТ ТАРИФИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРА ЧАСТ!

45 + 3 ′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45 + 1 ′

ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ЛУДОХОРЕЦ! Собствениците са нокаутирани. Икоко спечели дълбоко, изпревари защитата на “железничарите” и сам срещу Любенов не му даде шанс и прехвърли на – 0:3!

38 ′

ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ЛУДОХОРЕЦ! Сотириу беше точно на място!

33 ′

Крачунов задържа Каули – свободен удар в полза на шампионите и жълт картон за домакините. Десподов екзекутира, но топката беше избита. Капитанът на разградчани твърди, че Кацаров е играл с ръка. VAR проучи ситуацията, а Радослав Гидженов, който сега отговаря за системата, посъветва Никол Попов сам да прецени ситуацията. Главният съдия реши – дузпа!

26 ′

Целсу Рапозо се премести в левия фланг и излъга Шоу, оставяйки го да стреля към вратата, но топката премина далеч над гредата.

21 ′

Без опасни атаки и положения в последните минути на терена.

12 ‘

Шампионите контролират инициативата – владение на топката: Локомотив: 38%, Лудогорец: 62%.

Снимка 556119

5 ‘

ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ ЗА ЛУДОХОРЕЦ! Шампионите научават рано за резултата. Десподов в центъра в наказателното поле, Терзиев сведе глава, а Сотириу направи най-лесното нещо отблизо на вратата – само посочи към вратата на Любенов при 0:1!

4 ‘

Възможност за гости! Коули Оливейра стреля отблизо, но Александър Любенов изби в корнер.

1 ‘

НАЧАЛО НА МАЧА!

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

Локомотив (София) и Лудогорец ще се изправят в двубой от неделната програма на efbet лигата. Началният му час е 14:30ч. Въпреки убедителното лидерство в първенството, тимът на Станислав Генчев ще търси задължителните точки срещу несигурен съперник.

А положението с “железничарите” е повече от деликатно, поражението от ЦСКА ги прати в опасна зона. “Лудогорец” има предимство пред “армейците” със седем точки, но още един мач.

Спортен директор на Мура: Който иска Шимунджу, направи добра оферта

„Знаем много добре, че имаме отличен треньор“

В средата на седмицата Лудогорец победи Арду (Кърджали) с 4:1 и продължава да играе безупречно у дома. От началото на сезона разградчани направиха само две грешни стъпки – при гостуванията си на Славия и ФК ЦСКА през 1948 година. Днес тимът на Станислав Генчев ще гостува отново в столицата и със сигурност ще се опита да избегне нов провал. Едва ли младият специалист е доволен от непрекъснатите разговори, че скоро може да напусне треньорския пост за сметка на словенеца Анте Шимунц.

Сериозни проблеми за Локо (София) преди мача с Лудогорец

Железничарите имат двама наказани защитници

Локомотив София в серия от 8 мача без победи в Лигата на efbet. Тимът на Иван Колев има втората по сила атака в първенството и в същото време отбелязва поне по два гола във всеки от предишните си 4 мача. Домакините ще останат без двама основни защитници в лицето на наказаните Георгий Кацикас и Мика Орачев. Това ще принуди Стойчо Атанасов на позиция ляв бек, а Матеус Дуарте ще се върне на центъра до Пламен Крачунов. Александър Александров отново започва офанзивно.

Феновете на Лудогот с изказване срещу Младенов: Бъдете скромни, защото знаете колко струвате. И ние ви познаваме!

“Всеки с достойнство и чест би погледнал отдолу със срам.”

Лудогорец няма да пести сили в мача срещу Мидтиланд от Лига Европа, защото е твърдо на последното място в групата си. Очаква се Клод Гонсалвес да застане до Стефан Баджи в халфовата линия, докато централният нападател Пиерос Сотириу ще играе Кирил Десподов, Коули и Мавис Чибота.

Главен рефер на срещата е Никола Попов с помощници Иво Колев и Мартин Венев. С ВАР ще се занимават Радослав Гидженов и Йордан Петров. Делегат на IKBFU е Димитър Петров, а Стоян Алексиев ще ръководи работата на съдиите.

Октавио: ЦСКА закъсня с оферта към мен

“Във Фиорентина играх с Марио Гомес, Хуан Куадрадо, Мохамед Салах”