Локомотив (Пловдив) – Черно море, развитие на мача по минути

КРАЙ НА МАЧА! И двата отбора споделят точки!

90 ′

Три минути добавено време!

86 ′

И двата отбора не са се примирили с равенството, а атаките към вратата вървят една след друга…

84 ′

Мартин Дичев спря неразрешена опасна атака на домакините и получи жълт картон.

72 ′

Сериозни претенции на собствениците за втория жълт картон на Виктор Попов. Александър Тунчев едва не излезе на терена, за да търси обяснение от главния съдия. В крайна сметка и двамата се измъкнаха с устно предупреждение.

71 ′

Зе Гомеш влиза на мястото Велислав Василев

71 ′

Родриго Вилела замества Васил Панайотов.

67 ‘

Невероятен пас! Гостите организираха отлична бърза контраатака, при която Андраде изведе пробиващият Сердюк, а Илко Пиргов спаси с една ръка. Двубоят стана доста открит.

65 ‘

Шанс за Черно море! Леандро Андраде отново се изправи срещу защитника на Смърфовете и красиво центрира Велислав Василев на къса, който удари главата си, но неточно.

63 ′

Нов шанс за “моряците”! Андраде получи топката отляво и я върна към Мартин Дичев, който моментално я изрита с левия крак, а топката мина на няколко сантиметра от гредата. Александър Тунчев е бесен от поведението на своите подопечни.

55 ‘

Домакините са по-активен отбор в първите минути на второто полувреме. Гостите отговориха с опасни контраатаки, но все още няма достатъчно свободни позиции пред двете врати.

52 ‘

Жълт картон за десния бек на “моряците” Виктор Попов.

48 ′

Отне само 3 минути Томашевич направи жълт картон…

46 ′

Йосип Томашевич замества Николай Николаев

45 ′

ИГРАТА АКТУАЛИЗИРАНА!

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНЯТ ТАРИФИТЕ СЛЕД ПАУЗАТА!

45 ′

ПРАЗНИК!

44 ‘

ОПАСНО! Карагин нанесе точен удар в аутлинията, но Дюлгеров блесна с отлично спасяване. Скоро след като Умарбаев получи огнестрелна рана в главата, охраната на „моряците“ трябваше да прибегне до друга спасителна операция. Силни последни минути от първото движение за Смърфовете.

43 ′

Капитан Варна Даниил Димов декорирана в жълто!

37 ′

ДОБРЕ! Прав е Димитър Илиев! Нападателят умело прати топката в десния ъгъл, а Дюлгеров нямаше шанс.

34′

ДУЗКА ЗА ЛОКОМОТИВ! Живко Атанасов фаулира срещу Лукас Салинас, а реферът за втори път посочи бялата точка. Този път в друго наказателно поле.

тридесет ‘

Добра атака на домакините нашумя на терена на „моряците” и завърши с удар на Митко Илиев, който обаче се оказа слаб, а Дюлгеров спаси безпроблемно.

28 ‘

След бурните първи минути темпото на играта спадна, а сблъсъците в центъра на терена взеха надмощие.

25 ‘

Евгений Сердюк извършва фаул при атака и получава жълт картон.

четиринадесет ‘

Домакините успяха много бързо да изравнят резултата. Георги Минчев получи топката в наказателното поле на гостите, но ударът му разочарова и излезе в аут.

12 ‘

ГООЛ! Пабло Гарсия е точно от бялата точка! Илко Пиргов усети за корнер и докосна топката, но ударът беше силен и топката влетя в мрежата!

единадесет ‘

Гомис получава жълт картон за това нарушение.

девет ‘

ДУЗПА ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Кристиан Гомис събори Евгений Сердюк в наказателното поле, а Георги Давидов назначи 11-метров свободен удар. Ситуацията се обмисляше дълго с VAR, но в крайна сметка решението остана.

4 ‘

Добра атака на “моряците” отляво доведе до центриране в наказателното поле. Илко Пиргов се намеси добре и боксира, но топката срещна Василий Панайотов, който стреля от воле, но покрай гредата. Няколко секунди по-късно Панайотов отново удари, този път точен, но Пиргов спаси. Силно начало за гостите.

1 ‘

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА!

1 ‘

НАЧАЛО НА МАЧА! Първи с топката започват гостите от Варна.

Днес от 15:00 часа Локомотив (Пловдив) приема Черно море в мача от 17-ия кръг на лигата efbet. Варна в серия от девет мача без загуба, като записаха 4 победи и 5 равенства.

За последно тимът на Илиян Илиев загуби на 11 септември с резултат 0:2 при гостуването на Лудогот на Разград. При успех днес Черно море може дори да излезе начело в класирането, като измести Ботев (Пловдив) и ЦСКА.

В предишния кръг Черно море победи Берое с 1:0 у дома, а Локо с 3:2 при гостуването на Пирин в Благоевград.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ЛЮБИМ В МАЧА.

Селекционерът на домакините Александър Тунчев няма да разчита на контузените Марсел и Витанов, тъй като няма проблеми с отдалечените играчи. Треньорът на гостите Илиян Илиев също има проблеми. Родриго Енрике все още излежава присъдата си, а левият бек Цветомир Панов се присъедини към неизлечимо контузения Стефан Велев.

Двата отбора изиграха по 107 мача един срещу друг на елитно ниво, от които Локомотив спечели 42 пъти, а Черно море спечели 35 пъти. Победителят не беше обявяван 30 пъти.

Възможни формулировки:

Локомотив (Пловдив): Райдър, Петрович, Гомис, Паскалев, Карагарен, Янчев, Умарбаев, Томашевич, Салинас, Илиев, Минчев.

Черно море: Дюлгеров, Дичев, Дробаров, Атанасов, Попов, Димов, Гарсия, Леандро, Панайотов, Василев, Сердюк.