Стелиан Георгиев засече центриране отдясно. Футболистът рита, рикошира и топката уцели напречната греда.

Петър Войнов заменя Радослав Цонев.

67 ‘

Константин Айдарски заменя Иван Горанов.

66 ′

ЦЕЛ! Любомир Тодоров, който влезе преди няколко минути, се отличи! Нападателят беше изведен за защита на гостите, Билал Бари го подкрепи от другата страна. Младежът обаче реши да завърши сам и успя да победи Стефано Кунчев.

63 ′

Голмайстор в този мач е Георги Миланов, а на негово място се появява Любомир Тодоров.

55 ‘

Асен Митков заменя дебютанта в този мач Димитър Костадинов

52 ‘

ЦЕЛ! Георги Миланов не сбърка от дузпата. Футболистът нанесе мощен удар, който не остави шанс за Стефано Кунчев.

51 ′

Глоба! Билал Бари бе съборен в наказателното поле на гостите, а съдията Димитър Димитров посочи бяла точка.

50 ‘

Остър център в дълбочината на наказателното поле на спортиста. Билал Бари обаче пропусна топката.

50 ‘

Стивън Славков получи официално предупреждение.

45 ′

Началото на втората част.

45 ′

Краят на първото полувреме.

43 ′

“Сините” организираха бърза контраатака, която завърши с мощния пас на Иван Горанов към напусналия Георги Миланов. Стефано Кунчев предвиди ситуацията и излезе от наказателното поле, за да рита топката.

36 ′

Ивайло Михайлов получава жълт картон.

29 ′

Още един лъч! Здравко Димитров за пореден път опита да стреля извън наказателното поле. Футболистът изненада Стефано Кунчев, но топката удари лявата странична греда.

25 ‘

Рей! Радослав Цонев стреля от корнер, Билал Бари се наведе над всички и игра с глава, но топката уцели дясната греда на вратата на Стефано Кунчев.

21 ′

Иван Горанов подава отляво към Билал Бари. Футболистът удари с глава, но топката премина на сантиметър от напречната греда.

единадесет ‘

Здравко Димитров се опитва да изненада Стефано Кунчев с удар от 25 метра. Вратарят на гостите обаче беше внимателен и спасен.

Снимка 545321

девет ‘

Денис Динев също е боядисан в жълто.

осем ‘

Борислав Стойчев получава жълт картон.

5 ‘

Стивън Славков се опита да пробие от разстояние. Топката не намери рамката на вратата.

2 ′

Новият треньор на Левски Станимир Стоилов беше посрещнат от “сините” фенове с бурни овации пред първия сигнал от съдията.