Левски – Слава Струмска, Ивайло Найденов вкарва 4 -и гол за сините

82 ′

Гол за Левски! В тази минута сините стигнаха до 4 -ия гол в мача. Иван Горанов, който излезе в резервата, е в центъра вляво в полето на гостите, а там Ивайло Найденов изпревари защитника на славата на Струма и отново удари с глава вратата на Раздомир!

72 ′

Опасност пред вратата на гостите! Димитър Костадинов контролира топката около наказателното поле и опита технически удар в горния десен ъгъл, но за съжаление неточен.

63 ′

Темпът на играта се забави леко поради засиления дъжд.

50 ‘

Опасен свободен удар изстреля Здравко Димитров от разстояние, но топката излезе на около метър от вратата.

46 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45 ′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ПОЛОВИНА!

44 ‘

ЦЕЛ! Минута преди края на първото полувреме резултатът стана класически. Марин Петков го извади Димитър Костадинов сам срещу вратаря Струмская Слава и Костадинов умело го пуснаха между краката – 3: 0!

42 ′

Билал Бари вкара още един гол срещу гостите от Радомир, но попадението бе отменено поради засада.

Снимка 549998

38 ′

Отново опасен удар от свободен удар и намеса отново Пламен Андреев… Младият вратар спаси Левски в тези два удара от статични положения.

36 ′

Опасен удар свободен удар за гостите! Само гениалната намеса на Пламен Андреев спаси сините.

33 ′

Мощен шут от разстояние с левия крак Патрик-Габриел Галчев, но вратарят Петър Маринов уби с върховете на пръстите си. Много красиво изпълнение на Галчев.

28 ‘

При една от редките си атаки гостите все пак успяха да пробият вратата, но топката прелетя на около 2 метра над напречната греда.

23 ′

НОВА ШАНСА ЗА БАРОВЕ! Мароканецът получи красив пас в наказателното поле и от въздуха нанесе солиден удар, който оплете топката в мрежата … но от външната страна на вратата.

двадесет ‘

Сериозно раздвижване пред вратата на славата на Струма! Отначало Здравко Димитров се опита да прехвърли умело вратаря, но гостите оцеляха. Тогава Билал Бари стреля опасно с левия крак, но този път вратарят Радомир показа добър рефлекс.

17 ′

Жозе Кордоба извърши опасно нарушение при вратата на Левски, за което треньорът Станимир Стоилов го издърпа на кон. Нищо не излезе от пряк свободен удар и домакините организираха добра контраатака, при която можеха да вкарат трети гол, но на сините нападатели им липсваше концентрация.

Снимка 549996

13 ‘

Тук гостите организираха добра атака и стигнаха до удара във формата на вратата на Левски, но Пламен Андреев показа класа и парира удара.

десет ‘

ЦЕЛ! Билал Бари вкарва втория гол за сините! Успешната атака на Левски отново по десния фланг. Драган Михайлович направи остро подаване в наказателното поле, Бари протегна ръка, хвана топката и я прати на вратаря. Защитникът на гостите в тази ситуация се оказа много посредствен и топката премина през ръцете му – 2: 0!

5 ‘

ЦЕЛ! Марин Петков намира резултата! Той получи красиво право от Билал Бари и прати топката във вратата на гостите от дузпата!