Стадион: Виваком Арена – Георги Аспарухов, София

Левски победи Марица с 5: 2 при контрола

Зрелищна победа на Левски с втората контрола под ръководството на Стоилов

Сините победиха втородивизионната Марица с 5: 2.

Стелиан Ангелов се бори за топката в центъра и нанесе силен удар в земята, който отиде близо до вратата на Николов. Добра работа на млад мъж.

82 ′
Снимка 545786

78 ′

ЦЕЛ ЗА ЛЕВСКИ !! 5: 2 !! АНТОН ИВАНОВ! Освен спечелването на дузпа, това не е всичко за номер 30 на Антон Иванов Левски. Въпросният мъж също имаше голямо желание да се подпише за командването на сърцето си, след като стана потребител на перфектния самостоятелен рейд на Марина Петков.

76 ‘

НАКАЗАНИЕ ЗА ЛЕВСКИ !! ГОЛ МАРИНА ПЕТКОВА! 4: 2! По време на одита Станимир Стоилов се възползва от много от обещаващите таланти на София. В 76 -ата минута един от тях – Антон Иванов опасно влезе в наказателното поле и получи фаул срещу съперник. Треньорът на сините позволи на Марина Петкова да изпълни дузпата, като той не сбърка с дузпата срещу Иля Николов.

Снимка 545783

73 ′

Смяна на атаката на Левски. Васил Димитров ще замени Билал Барикойто получава почивка от Стоилов.

64 ‘

Николай Калинов, Стелиан Ангелов и Асен Митков След като се появиха в играта за Левски, тези хора вече записаха минутите на терена днес, но за изграждане до 19 години.

55 ‘

ГЛАВА ЗА МАРИЦА !!! 2: 3 !!! ИЛЯН ЙОРДАНОВ! В 54 -ата минута Станимир Стоилов направи промени в защитата на сините, които за съжаление дадоха почти моментален резултат, но с отрицателен характер. Липсата на комуникация между дублера Александров и Кордоба позволи на Илиян Йорданов да застане зад Ивайло Найденов, за да може бившият играч на Левски технически да победи Андреев с 2: 3 за дълго време.

Снимка 545781

46 ′

По време на почивката в мача младежите заминаха за Левски. Патрик-Габриел Галчев и Марин Петков.

45 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРОТО ПОЛОВИНА!

45 ′

ПРАЗНИК!

Снимка 545779

36 ′

ЦЕЛ ЗА МАРИЦА !! 13 !! ТОН ДУЗПА! Марица не остана капо на “Герена”, след като намали разликата в 36 -ата минута. Дебютантът Хосе Кордоба закъсня при опита да блокира Тонев и топката срещна ръката му. Главният съдия внимателно проучи ситуацията и посочи наказанието. Отговорната задача бе поета от Мариян Тонев, който спокойно изпрати Андреев на отсрещния ъгъл – 1: 3!

36 ′

Радослав Цонев получава жълт картон за отговор на съдия.

33 ′

За първи път Марица остана по -дълго в домакините след 30 минути. Жълтите, водени от Николай Димитров, дори имаха шанс да центрират от статично положение, но експерименталната защита на противника се справи с височината.

24 ‘

ГЛАВА ЗА ЛЕВСКИ !! тридесет !! КОСТАДИНОВ! Не е минала дори 25 -ата минута, а класиката в „синьото“ вече беше факт. Георги Миланов подава корнер за Анди Краев. Халфът хвърли глава в далечната греда заради гол Димитър Костадинов, който отблизо реализира дебютната си цел за отбора на вековете.

Снимка 545784

16 ‘

ГЛАВА ЗА ЛЕВСКИ !! двайсет !! БИЛАЛ БАРИ! Малко след като влезе в ролята на голмайстор, Здравко Димитров вкара сериозно втория гол срещу Марица. В защита флангът изоставаше далеч зад последния и остана сам срещу Пьотър Начев. No11 в сините предпочете финт, след което Димитър Костадинов го даде на непокрито наказателно поле. Новодошлия от Царско село също демонстрира отборна игра и продължи да играе за Билал Бари. В резултат мароканецът лесно се изкачи с резултат 2: 0.

Снимка 545778

десет ‘

Натискът на домакините продължи и скоро резултатът можеше да се удвои. Дъговата топка беше получена от капитана Радослав Цонев, но ударът му по земята не се получи.

девет ‘

ЦЕЛ ЗА ЛЕВСКИ !! десет !! ЗДРАВКО ДИМИТРОВ! По време на проверката атаките на “синьо” зачестиха. В един от тях последователни изстрели на Костадинов и Краев срещнаха телата на защитниците на Пловдив. Събитията бързо се разпространиха във фланга, където Здравко Димитров бързо напредна и след рязка смяна на посоката на Вешево стреля остро по диагонал – 1: 0.

Снимка 545785

3 ′

Селекцията на Станимир Стоилов започва активно мача, като владее топката по -дълго.

1 ‘

СТАРТ НА МАЧА!

Двамата нови играчи на Левски, Хосе Кордоба и Драган Михайлович, ще участват в днешната контрола на сините срещу Марица. Проверката на “Guérena” започва в 18:00 часа.

Вчера панамският беше официално представен от жителите на София, а днес се очаква същото да се случи и с швейцарците.

Треньорът Станимир Стоилов няма да може да разчита на сънародниците си Николай Михайлов и Борислав Цонев. Дуото ще играе за България срещу Грузия. Христос Шелис и Гьоко Зайков също отпаднаха от играта.

Младежите Марин Петков и Патрик-Габриел Галчев не участваха във вчерашния мач срещу Уелс и е много вероятно днес да записват игрови минути. Мартин Петков стартира в селекцията на Александър Димитров и ще получи почивка.

Левски се съгласява с Михайлович

Левски подхожда на Михайлович в Лаута.

Драган пристигна в София вчера

Марица е седма в класирането с четири победи, равенство и три загуби от началото на сезона.