Левски – Марица 3: 2, Илиян Йорданов връща още един гол за Пловдив

Турнир: Контрол, екип
Стадион: Виваком Арена – Георги Аспарухов, София
Публика: 600

64 ‘

Николай Калинов, Стелиан Ангелов и Асен Митков След като се появиха в играта за Левски, тези хора вече записаха минутите на терена днес, но за изграждане до 19 години.

55 ‘

ГЛАВА ЗА МАРИЦА !!! 2: 3 !!! ИЛЯН ЙОРДАНОВ! В 54 -ата минута Станимир Стоилов направи промени в защитата на сините, които за съжаление дадоха почти моментален резултат, но с отрицателен характер. Липсата на комуникация между дублера Александров и Кордоба позволи на Илиян Йорданов да застане зад Ивайло Найденов, за да може бившият играч на Левски технически да победи Андреев с 2: 3 за дълго време.

Снимка 545781

46 ′

По време на почивката в мача младежите заминаха за Левски. Патрик-Габриел Галчев и Марин Петков.

45 ′

НАЧАЛОТО НА ВТОРОТО ПОЛОВИНА!

45 ′

ПРАЗНИК!

Снимка 545779

36 ′

ЦЕЛ ЗА МАРИЦА !! 13 !! ТОН ДУЗПА! Марица не остана капо на “Герена”, след като намали разликата в 36 -ата минута. Дебютантът Хосе Кордоба закъсня при опита да блокира Тонев и топката срещна ръката му. Главният съдия внимателно проучи ситуацията и посочи наказанието. Отговорната задача бе поета от Мариян Тонев, който спокойно изпрати Андреев на отсрещния ъгъл – 1: 3!

36 ′

Радослав Цонев получава жълт картон за отговор на съдия.

33 ′

За първи път Марица остана по -дълго в домакините след 30 минути. Жълтите, водени от Николай Димитров, дори имаха шанс да центрират от статично положение, но експерименталната защита на противника се справи с височината.

24 ‘

ГЛАВА ЗА ЛЕВСКИ !! тридесет !! КОСТАДИНОВ! Не е минала дори 25 -ата минута, а класиката в „синьото“ вече беше факт. Георги Миланов подава корнер за Анди Краев. Халфът хвърли глава в далечната греда заради гол Димитър Костадинов, който отблизо реализира дебютната си цел за отбора на вековете.

Снимка 545784

16 ‘

ГЛАВА ЗА ЛЕВСКИ !! двайсет !! БИЛАЛ БАРИ! Малко след като влезе в ролята на голмайстор, Здравко Димитров вкара сериозно втория гол срещу Марица. В защита флангът изоставаше далеч зад последния и остана сам срещу Пьотър Начев. No11 в сините предпочете финт, след което Димитър Костадинов го даде на непокрито наказателно поле. Новодошлия от Царско село също демонстрира отборна игра и продължи да играе за Билал Бари. В резултат мароканецът лесно се изкачи с резултат 2: 0.

Снимка 545778

десет ‘

Натискът на домакините продължи и скоро резултатът можеше да се удвои. Дъговата топка беше получена от капитана Радослав Цонев, но ударът му по земята не се получи.

девет ‘

ЦЕЛ ЗА ЛЕВСКИ !! десет !! ЗДРАВКО ДИМИТРОВ! По време на проверката атаките на “синьо” зачестиха. В един от тях последователни изстрели на Костадинов и Краев срещнаха телата на защитниците на Пловдив. Събитията бързо се разпространиха във фланга, където Здравко Димитров бързо напредна и след рязка смяна на посоката на Вешево стреля остро по диагонал – 1: 0.

Снимка 545785

3 ′

Селекцията на Станимир Стоилов започва активно мача, като владее топката по -дълго.

1 ‘

СТАРТ НА МАЧА!

Двамата нови играчи на Левски, Хосе Кордоба и Драган Михайлович, ще участват в днешната контрола на сините срещу Марица. Проверката на “Guérena” започва в 18:00 часа.

Вчера панамският беше официално представен от жителите на София, а днес се очаква същото да се случи и с швейцарците.

Треньорът Станимир Стоилов няма да може да разчита на сънародниците си Николай Михайлов и Борислав Цонев. Дуото ще играе за България срещу Грузия. Христос Шелис и Гьоко Зайков също отпаднаха от играта.

Младежите Марин Петков и Патрик-Габриел Галчев не участваха във вчерашния мач срещу Уелс и е много вероятно днес да записват игрови минути. Мартин Петков стартира в селекцията на Александър Димитров и ще получи почивка.

Левски се съгласява с Михайлович

Левски подхожда на Михайлович в Лаута.

Драган пристигна в София вчера

Марица е седма в класирането с четири победи, равенство и три загуби от началото на сезона.