Левски вкара 4 Струма Глорис в дъжда на Герена

Отборът на Левски победи Струмска слава с резултат 4: 0 в приятелски мач, който се проведе на стадион Виваком Арена – Георги Аспарухов. Подопечните на Станимир Стоилов завършиха работата си през първото полувреме, когато успяха да вкарат три гола, а последният гол падна 8 минути преди края на мача.

“Сините” започнаха мача с насилствени атаки и до 10-ата минута осигуриха комфортна преднина с 2: 0! Първо Марин Петков откри резултата в 5 -ата минута! Той получи красив пас отдясно на Билал Бари и прати топката във вратата на гостите от дузпата! Малко след това самият Бари увеличи резултата на 2: 0.

В края на първото полувреме Димитър Костадинов вкара гол, а 8 минути преди края Ивайло Димитров сложи край на спора и оформи крайното 4: 0 за Левски.