Йънг Бойс победи Манчестър Юнайтед с 2: 1 в Шампионската лига

Мачовете от група F на Шампионската лига “Манчестър Юнайтед” започнаха с неочаквано поражение. Червените дяволи останаха с празни ръце след посещението си в Йънг Бойс в Швейцария. При поражение 1: 2 момчетата на Оле Гунар Солскяер може да се ядосат на Аарон Ван Бисак. При резултата 1: 0 в полза на своя отбор той получи глупав червен картон в 35 -ата минута, което доведе до пълен трансфер през второто полувреме. Запомнимият гол на домакините падна в петата минута на продълженията.

Публиката в Берн стана свидетел на интересен момент по време на загрявката. Тогава силният шут Кристиано Роналдо намери един от стюардите в главата, който моментално падна на земята. Португалецът все пак показа отлични човешки качества и се извини.

Севиля и Залцбург не спечелиха с четири дузпи

Мачът на “Рамон Санчес Пизжуан” завърши при резултат 1: 1.

CR7 обаче не беше простен в 13 -ата минута, когато даде аванс на червените дяволи. Бруно Фернандес пресече защитата на противника с отличен пас, а известният му сънародник лесно завърши останалото.

Снимка 546447

Източник: СИП / БГНЕС

В 25 -ата минута Кристиано можеше да удвои преднината на британците, но Дейвид фон Балмос фантастично отклони удара му.

Моментът, който обърна ситуацията, настъпи в 35-ата минута, когато Аарон Уан-Бисака се направи на глупак и логически беше уволнен от съдията. Инцидентът вдъхна нов живот на собствениците, които можеха да изравнят резултата преди почивката, посоката на Фаснахт се отдалечи на сантиметри от заветната врата.

След почивката „жълто-черните“ обградиха вратите на британския гранд. Заслужено, изглежда, това се случи в 66 -ата минута, когато Нгамалеу беше на правилното място и с неизбежния удар на движение за Де Хеа.

Снимка 546448

Общият обрат в 88 -ата минута можеше да стане факт. Сандро Лупер много опасен изстрел под напречната греда, но Дейвид Де Хеа показа своя прословут рефлекс и успя да отрази корнера.

Обикновено Йънг Бойс се промени драстично в Юнайтед стил. В 95 -ата минута кошмарна грешка в защитата на Англия позволи на Джордан Сибах да изтръгне максимално и да пробие топката в мрежата за крайния резултат 2: 1. Излишно е да казвам, в какви глупости бяха трибуните на стадион Ванкдорф в Берн донесе.