Истинският хит на Барса в Ел Класико от легенди + ВИДЕО и СНИМКИ

Легендите на Реал Мадрид победиха легендите на Барселона с 3: 2 в изложбен мач на стадион Блумфийлд в Тел Авив. Имената на Роналдиньо, Ривалдо, Луис Фиго, Роберто Карлос, Деко и други се виждаха в галактическия Ел Класико.

Магьосникът Роналдиньо откри резултата след изпълнение на дузпа през първото полувреме. След почивката обаче „белите“ постигнаха пълен обрат благодарение на головете на Мюнитис, Алфонсо Перес и Рубен де ла Реда. Вторият гол за Барса вкара Хофре Матей.

Преди мача бившите играчи на Барса имаха плътен график, пише „Труд“. След като присъстваха на откриването на изложба, представяща историята на клуба чрез нови технологии, те проведоха тренировка на стадион Хамошава в Петах Тиква.

Легендите на Барса говориха и с деца с аутизъм от Израел, а след това се срещнаха с играчите на израелския национален отбор. Те също се снимаха и разговаряха с членове на един от местните фен клубове на Барса, Пения Араб Блауграна, които поздравиха и изпяха химна на клуба от трибуните по време на тренировка.