Интересен противник среща ЦСКА за купата (ВСИЧКИ РЕЗУЛТАТИ)

Хебър Пазарджик победи Витоша Бистрица с 4: 1 след продължения в мача от втория кръг на турнира за Купата на България и уговори среща с ЦСКА в следващия кръг.

На стадиона в Бистрица първото полувреме завърши без голове, а малко след час игра Живко Петков даде аванс на гостите от Пазарджик. В 75 -ата минута обаче Цветомир Вачев изравни резултата и така вкара мача в продълженията.

В тях отборът на бившия треньор на Левски Николай Митов – Хебър бе безкомпромисен и вкара три гола без отговор. Живко Петков отбеляза втория си гол в мача, както и Георги Търтов и Ивайло Тодоров.

Хебър ще се изправи срещу ЦСКА в третия кръг на Купата на България, а мачът ще се проведе в Пазарджик на 22 септември.

Winbet – победата е емоция! (18+)

Резултатите от днес (7 септември):

98 СЕПТЕМВРИ (ТЕРВЕЛ) – Янтра (Габрово) 0: 0 (дузпа)

Надежда (Доброславци) – СПАРТАК ВАРНА 0: 3
0: 1 Александър Стефанов (30), 0: 2 Иван Пенев (35), 0: 3 Иван Колев (74)

ЯМБОЛ 1915 – Струмская слава 1: 0
1: 0 Александър Димитров (10)

Витоша (Бистрица) – ХЕВАР 1: 4 в продължения (1: 1 в редовно време)
0: 1 Живко Петков (65), 1: 1 Цветомир Вачев (75), 1: 2 Георги Тартов (92), 1: 3 Ивайло Тодоров, 1: 4 Живко Петков (108)

ЛОКОМОТИВ (ГОРНА ОРЯХОВИЦА) – Петрохимик 2: 1 в продължения (1: 1 в редовно време)
1: 0 Янислав Цачев (3 ‘), 1: 1 Калоян Стефанов (75’), 2: 1 Георги Колев (96 ‘)

Жребият за 1/16 -финалите!

Купа на България – Втори предварителен кръг:

4.09 / събота /, 16:00

Дунав (Русе)

Марица (Pd) 3: 5 след дузпа

17:00 часа

Черноморец (Балчик)

Миньор (компютър) 0: 2

7.09 / вторник /, 16:00

Септември (Тервел)

Янтра (Габрово) 0: 0 (4: 1 след дузпа)

16:00

Ямбол

Струма Слава (Радомир) десет

17:00 часа

Витоша (Бистрица)

Хебър (Пазарджик) 1: 4 (след продължения)

19:00 часа

Локомотив (ГО)

Нефтехимик 2: 1 след продължения (1: 1 в редовното време)

16:00

Надежда (Доброславци)

Спартак (милиарди) 0: 3

8.09 (сряда) 16:00

Локомотив (Мездра)

Монтана

16:00

Балкан (Ботевград)

Етер

16:00

Банско

Созопол

16:00

Левски (Крумовград)

Литекс

16:00

Партизан (Червен плаж)

Левски (скрап)

16:00

Севлиево

Спортист (Своге)

16:00

Родопи (Смолян)

Добруджа

16:00

Черноломец (Попово)

Марек

* БФС си запазва правото да прави промени в програмата.

1/16 финална програма:

Купата на България

дата

Гост

гостът

09.21 / вторник /

Родопи или Добруджа

Локомотив PD

Балкан (Ботевград) или Етър ВТ

Ботев П.Д.

Ямбол

Арда

Левски (Крумовград) или Литекс

Царско село

Долина на розите

Берое

Локомотив (Mz) или Монтана

ЦСКА 1948 г.

09.22 / сряда /

Черноломец Попово или Марек

Левски Сф

Банско или Созопол

Пирин Бл

Хебър

ЦСКА

Партизан Ч. Бряг или Левски Лом

Локомотив СФ

Севлиево или спортист Своге

Септември Сф

Септември Тервел

Септември Сим

23.09 / четвъртък /

Спартак 1918 Ext

Лудогорец

Майнер компютър

Черно море

Върви локомотив

Ботев Враца

Марица Пд

Славия

Забележка: времето на срещите на 1/16 -финалите на KB ще бъде определено допълнително.

Source